loader

Куртка Street Air для їзди на мотоциклі - BMW Motorrad

Меню

КУРТКА STREET AIR.

ШВИДШЕ, НІЖ МИТЬ ОКА.

Раніше подушки безпеки були тільки у професійних гонщиків з Moto GP, а тепер ми зробили їх доступними кожному. На будь-якому мотоциклі, будь-то максі-скутер або R 1200 GS, ви будете в максимальній безпеці. Alpinestars і BMW Motorrad розробили куртку з інтегрованою подушкою безпеки, яка забезпечує вам максимальний захист – особливо в області спини, шиї і плечей. Система активується, як тільки ви застібаєте блискавку, і не вимагає спеціального підключення до мотоциклу – завдяки спеціальним датчикам і алгоритмам, вона сама розпізнає ситуації, коли необхідно активувати подушку безпеки. Час активації при цьому не перевищує 85 мілісекунд. Для порівняння: моргання очі триває від 100 до 400 мілісекунд. Дійсно швидко!

Ось як це працює.

Як тільки жилет з'єднан з курткою і включен, просто застебніть його: система активується, і можна починати поїздку. Вбудовані в жилет датчики дозволяють системі розпізнавати аварійну ситуацію за 30-60 мілісекунд. Встановлені в області спини і плечей на жилеті, вони безперервно передають дані в центральний модуль управління. Повітряні камери заповнюються за 25 мілісекунд за допомогою резервуара зі стисненим повітрям. Максимальний захист – швидше, ніж в одну мить.

Інтегрована система безпеки.

Сучасні датчики.

Інновації, які можна носити на собі.

Для Свена Кіршнінга, розробника екіпіровки BMW Motorrad, що займається системою Street AIR, це було лише питання часу – розробити систему, придатну не тільки для треку, а й для доріг загального користування. «Завдяки BMW Motorrad Street AIR, у нас тепер є рішення, яке поєднує в собі максимальний захист з максимальним комфортом в щоденних поїздках», – говорить про Street AIR сам розробник. Свен Кіршнінг в захваті від додаткового захисту для грудної клітини і плечей. А особливо добре те, що все це не обмежує свободу рухів.

«
Ми пишаємося тим, що випускаємо таку революційну екіпіровку, як Street AIR. І ми будемо продовжувати робити це в майбутньому.
Свен Кіршнінг
»
1/1

Переваги Street AIR.

Готовий до всього.

Ви можете використовувати систему при будь-якій температурі від -10°C до +50°C. А завдяки Street AIR dry куртка абсолютно водонепроникна.

Незалежна від мотоцикла.

Система повністю незалежна від мотоцикла, будь-то максі-скутер або R 1200 GS. Вона готова до використання в будь-який час і в будь-якому місці, оскільки ви носите її на своєму тілі.

Захист максимум за 85 мс

Швидше, ніж в одну мить: система Street AIR захищає спину, плечі, шию, нирки і грудну клітку.

Безпечна для всіх.

Система Street Air працює навіть тоді, коли у вас є пасажир або рюкзак.

Ретельно протестована.

Звичайно, ми протестували повну функціональність системи – з пасажиром і рюкзаком.

25 годин захисту.

При повному заряді Street AIR 25 забезпечує 25 годин захисту і тому готова до використання навіть при тривалих поїздках.

Ідеальна для дороги.

Система Street AIR пропонує унікальний захист в дорожньому русі – де б ви не знаходилися.

Завжди готовий вирушити в дорогу.

Ви просто застібаєте куртку, і система готова до використання. Світлодіодний індикатор стану показує, що подушка безпеки працює правильно.

Міцність.

Акумулятор розрахований на тисячі циклів заряду. Однієї години зарядки достатньо для чотирьох годин безпеки.

C.A.R.E.

Досконалість не знає стандартів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

НОВИЙ DoubleR Race AIR.

Немає нічого швидше.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.