loader
Меню

BMW Motorrad представляє колекцію Urban.

BMW Motorrad представляє колекцію Urban.

Мюнхен.

Будь то повсякденна їзда, довгий тур або подорож з пригодами — протягом десятиліть асортименти багажних сумок BMW Motorrad пропонує ідеальні рішення, коли йдеться про оптимальне розміщення багажу та дорожнього приладдя. Разом із новою колекцією Urban Collection BMW Motorrad представляє ще одне покоління сумок на бак, рюкзаків, бічних та задніх сумок поряд із існуючою колекцією Black.

Виготовлені із високоякісних та простих у догляді матеріалів (зовнішній матеріал 100% PA з покриттям TPU, підкладка 100% PES), вони поєднують у собі високу міцність та функціональність із класним дизайном.

Сумки на бак Urban Collection.

Доступні в різних розмірах і формах три нові сумки на паливний бак з колекції Urban відповідають практично всім вимогам до мотоциклів. Сумка на бак Urban Collection Large (GS) (11-16 літрів) розроблена спеціально для мотоциклів із похилими баками, а сумка на бак Urban Collection Large (11-16 літрів) розроблена для мотоциклів із напівкруглою формою бака.

Сумка на бак Urban Collection Small (5 літрів) - це третій варіант, коли потрібно не так багато місця для зберігання.

Вставні застібки спереду та ззаду полегшують заправку паливом. Ремені можна прикріпити до багажної полиці або заднього сидіння.

Всі сумки на бак оснащені водовідштовхувальною і двосторонньою блискавкою, що замикається, в основному відділенні, кишенею на блискавці, отвором для зарядного кабелю і кольоровою внутрішньою підкладкою для кращого огляду. Tankbags Urban Collection Large/(GS) також пропонує сенсорне водонепроникне прозоре відділення. Кріплення для мотоциклетних ременів доступні окремо для всіх трьох моделей.

Рюкзак з колекції Urban

Рюкзак Urban Collection об'ємом 20 літрів стане ідеальним компаньйоном для одноденної поїздки або поїздки на роботу, а також має безліч практичних функцій. У водонепроникному основному відділенні з водовідштовхувальною прогумованою двосторонньою блискавкою є відділення для ноутбука (до 15 дюймів). Дві зовнішні кишені пропонують практичне місце для зберігання речей, які мають бути миттєво під рукою. Сітчаста кишеня на внутрішній кришці, кольорова підкладка для кращого огляду, ручка для перенесення та регульовані плечові, нагрудні та ремені наповнення доповнюють набір функцій. Світловідбивні смуги покращують видимість.

Бічні та задні сумки Urban Collection

Бічні сумки Urban Collection Large (16 літрів) та Urban Collection Small (10 літрів) мають водонепроникне основне відділення, об'єм, який можна регулювати за допомогою компресійних ременів, та світловідбиваючі смужки для покращення видимості. Завдяки оригінальній системі швидкого кріплення, велику бічну сумку Urban Collection можна прикріпити до мотоцикла без ременів. Крім того, вона оснащена водонепроникною та знімною внутрішньою сумкою, в яку вбудоване м'яке відділення для ноутбука 15", тримач для ключів, відділення для смартфона, сітчасте відділення для фляги та відділення на блискавці.

Завдяки стильному дизайну, складним ручкам та великій ручці для перенесення задні сумки Urban Collection Large та Urban Collection Small завжди виглядають чудово, навіть без байка. Основне відділення оброблене кольоровою підкладкою і завдяки великому отвору в ньому навіть можна розмістити шолом, а ремені з пряжками, що регулюються, забезпечують надійну фіксацію байка.

Додаткова практичність: блискавка збільшення обсягу з 50 до 60 літрів чи з 37 до 45 літрів.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.