loader

BMW Motorrad: Vision DC Roadster

Меню

BMW Motorrad представляє Vision DC Roadster.

Протягом більш ніж 90 років двоциліндрові оппозитні двигуни є візитною карткою BMW Motorrad. Але як же виглядатиме мотоцикл BMW після переходу на електротягу?
BMW Motorrad представляє Vision DC Roadster.

Протягом більш ніж 90 років двоциліндрові оппозитні двигуни є візитною карткою BMW Motorrad. Але як же виглядатиме мотоцикл BMW після переходу на електротягу? Адже нам необхідно зробити його таким, щоб з першого погляду було зрозуміло - перед нами BMW. Одну з можливих відповідей на це питання дає нам концепт BMW Motorrad Vision DC Roadster, емоційний двоколісний родстер з електричним приводом.

«Опозитний двигун - це серце BMW Motorrad - уособлення історії і характеру бренду. Але BMW Motorrad живе в дусі часу і активно підтримує розвиток екологічного транспорту з нульовими викидами шкідливих речовин в атмосферу. У зв'язку з цим виникає логічне запитання: що ж буде, якщо ми замінимо традиційний оппозит на електродвигун і батарею? Vision DC Roadster демонструє, що ми можемо зберегти індивідуальність і культову зовнішність мотоциклів BMW, пропонуючи в той же час абсолютно нові захоплюючі враження від їзди »- пояснює Едгар Генріх, керівник відділу дизайну BMW Motorrad. «Врешті-решт: будь-який, хто коли-небудь пробував прокотитися, підтвердить вам - їзда на двох колесах ще більш цікава, якщо ваш мотоцикл приводиться в рух електротягою. Весь запас крутного моменту доступний вже з першого обороту колеса. Це забезпечує захоплюючий дух прискорення і гарантує вражаючу динаміку. BMW Motorrad Vision DC Roadster демонструє всі ці переваги в самому яскравому світлі.

Нова конструкція силового агрегату в звичній формі

Силовий агрегат мотоцикла - це центральний елемент конструкції, основа, навколо якої будується весь мотоцикл. Але електропривод пред'являє зовсім інші вимоги щодо компонування. У той час як в звичних нам мотоциклах розмір двигуна в основному визначається його робочим об'ємом, у електробайка найоб'ємнішим елементом конструкції є батарея. Сам електродвигун відносно компактний. Відштовхуючись від цього знання творці BMW Motorrad Vision DC Roadster постаралися зберегти культовий силует опозитного двигуна, наповнивши його новим функціоналом. Тому в Vision DC Roadster безпомилково пізнається мотоцикл BMW, а при найближчому розгляді розкривається його електрична сутність.

На тому місці, де раніше встановлювався двигун тепер розташовується вертикально встановлена, поздовжньо орієнтована батарея. Для кращого охолодження бічні поверхні обладнані охолоджуючими ребрами і вбудованими вентиляторами. Так само як в самому першому оппозитному двигуні BMW R32 - технологічному шедеврі, створеному Максом Фріцем в 1923 році, елементи, які потребують охолодження, розміщені в потоках обтікаючого корпус мотоцикла повітря. Електродвигун циліндричної форми розташований під батареєю і з'єднаний безпосередньо з приводним валом. Таким чином, BMW Motorrad Vision DC Roadster демонструє продуману архітектуру приводу, яка візуально перегукується з історією BMW Motorrad і в той же час робить крок вперед.

Динамічні характеристики відображаються в пропорціях

При погляді збоку в BMW Motorrad Vision DC Roadster простежується динамічна лінія з яскраво вираженою орієнтацією в бік переднього колеса. Приземкувата передня частина і піднесена задня створюють відчуття стрімкості і динаміки. На місці, де ми звикли бачити паливний бак розташовується трубчаста просторова рама, що охоплює корпус мотоцикла. Перетікаючи в сидінні футуристичної форми, вона створюють динамічну лінію спортивного родстера.

Значна батарея з виступаючими в сторони елементами системи охолодження розташована в центрі фрезерованної алюмінієвої рами. Тривимірна обробка поверхні охолоджуючих елементів батареї надає особливу естетику конструкції. Після запуску двигуна охолоджуючі елементи трохи зміщуються в сторони, демонструючи готовність мотоцикла почати рух.

Потужність і легкість

Всім своїм виглядом BMW Motorrad Vision DC Roadster формує відчуття легкості, підкреслюючи свої динамічні здібності. Сидіння і система охолодження батареї здаються в польоті, в повітрі. На самій рамі поздовжні фрезеровані канавки створюють захоплюючий візуальний ефект, зменшує загальний обсяг і підкреслює динаміку силуету. Це враження додатково підкреслюється отворами в фрезерованнІй алюмінієвій рамі і трубчастій рамноій конструкції, розташованої над нею. Високотехнологічні матеріали, такі як вуглецеве волокно і алюміній, знижують загальну вагу і надають родстеру BMW Motorrad Vision DC технічну естетику. Тим часом, червоні контрастні елементи і матовий алюміній в окремих точках, таких як батарея, рама і система охолодження, підкреслюють інноваційну геометрію мотоцикла.

Найвища якість деталей

Ключовим елементом концепції BMW Motorrad Vision DC Roadster є висока якість обробки поверхонь і увага до деталей. Для основних елементів конструкції, таких як основна рама і підвіска, обрані темні кольори, до яких додані яскраві кольорові аценти. Дві класичні сімейні риси мотоциклів BMW - передня підвіска Duolever і привід заднього колеса карданним валом, розташованим всередині маятникового важеля, демонструють нам зв'язок між поколіннями. Тригранна рама своєю формою також повторює типові силуети більш ранніх моделей мотоциклів BMW. Мінімалістичний дизайн передніх і задніх ліхтарів є втіленням концепції фірмової системи BMW Motorrad, забезпечуючи максимальну ефективність освітлення при компактному розмірі та сучасному дизайні. Фара головного світла оснащена денним ходовим вогнем в формі сплющеної букви U, а дві компактні світлодіодні лінзи з кожного боку забезпечують ближнє і дальнє світло. Це створює впізнавану характерну зовнішність, яка дозволяє миттєво ідентифікувати мотоцикл як один з BMW. Як вдень, так і вночі. Задній ліхтар складається з двох C-образних світлодіодних елементів, які вбудовані в алюмінієвий задній кронштейн в мінімалістичній, технічно досконалій формі. На боковинах шин, виготовлених Metzeler спеціально для Vision DC Roadster, вбудовані п'ять флуоресцентних елементів, кожен розміром з поштову марку. Вони поєднують в собі інноваційний дизайн з аспектами безпеки: при обертанні коліс вони створюють захоплюючий графічний ефект. У темряві вони збільшують помітність і, тим самим, забезпечують більшу безпеку.

Інноваційне екіпірування водія

Функціональний костюм з двох частин не відразу впізнається як захисне екіпірування: це наряд, який в першу чергу виділяється своїм сучасним, емоційним і модним стилем. Легка куртка з великою графікою в переливаючій колірній гамі і непомітні чорні брюки поєднують в собі почуття моди і нові функціональні можливості. Протектори вшиті практично непомітно, а інтегровані технології забезпечують різні функції освітлення, а також можливість цифрового підключення в майбутньому. Асиметричний рюкзак доповнює спорядження водія. Кріпиться до куртки за допомогою магнітів, забезпечує простір для зберігання і додаткову функціональність. Постійні магніти означають, що рюкзак можна швидко надіти і зняти.

Символ нового покоління

BMW Motorrad Vision DC Roadster - символ майбутнього BMW Motorrad в епоху альтернативних джерел енергії. Він демонструє концепцію електричних мотоциклів майбутнього, поєднуючи в собі передові технології з традиційними елементами дизайну і дбайливим ставленням до славної історії розвитку мотоциклів BMW.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.