loader
Меню

Оновлений BMW R 1250 RT

Чотири десятиліття літери RT в модельному ряду компанії BMW Motorrad присвоювалися швидким і комфортним туристичним мотоциклам. Ми не змінюємо цієї традиції. Зустрічайте оновлений R 1250 RT - справжній туристичний мотоцикл з потужним двигуном, чудовою аеродинамікою, прекрасною ергономікою і багатим оснащенням.
Оновлений BMW R 1250 RT

«У новому R 1250 RT ми встановили повністю світлодіодну фару головного світла, що додало мотоциклу сучасний вид спереду. Але це не просто фейсліфтінг: ми внесли багато змін в технічну частину мотоцикла і серйозно розширили список стандартного устаткування. Опозитний двигун з технологією BMW ShiftCam забезпечує прекрасні показники потужності й крутного моменту в широкому діапазоні оборотів, роблячи новий RT ідеальним туристичним мотоциклом».

Харальд Шпагль, менеджер проекту

Новий BMW R 1250 RT: точка відліку і еталон для комфортабельних мотоциклів, створених для далеких поїздок

Більше чотирьох десятиліть BMW серії RT вважають кращими швидкими туристичними мотоциклами, що поєднують комфорт в дальніх подорожах з прекрасними показниками динаміки і керованості. Саме BMW RT завжди були тим еталоном, на який рівнялися інші виробники, входячи в цей сектор ринку. Щоб відповідати сучасним запитам і гарантувати лідируючу позицію в майбутньому, BMW Motorrad вніс численні зміни та оновлення в R 1250 RT для забезпечення ще більшого задоволення від їзди і підняття туристичного потенціалу мотоцикла до небувалого рівня.

За традицією застосований 2-циліндровий опозитний двигун. Обсяг цього мотора, оснащеного рідинним охолодженням, дорівнює 1254 кубічним сантиметрам. Він розвиває рівно 100 кВт (136 к.с.) і повністю відповідає новим екологічним нормативам Євро-5. Завдяки технології BMW ShiftCam, яка змінює фази і висоту підйому впускних клапанів, межі динамічного діапазону були розсунуті. Двигун забезпечує рівну тягу, високу паливну економічність і низький рівень викидів.

Dynamic Traction Control (DTC) і новий режим їзди Eco в базовому оснащенні. Пакет Pro з налаштуванням режиму їзди і регулюванням гальмування двигуном MSR - опція

Dynamic Traction Control перешкоджає пробуксовці заднього колеса на розгоні і гарантує високий рівень активної безпеки. Новий режим їзди Eco допомагає економити паливо, збільшуючи пробіги між заправками, і мінімізувати шкідливі викиди. Ці системи встановлюються штатно на всі R 1250 RT.

В якості опції R 1250 RT може бути оснащений пакетом Pro з розширеним списком режимів їзди і налаштовуваним вручну користувацьким режимом. Ще однією опцією пакету Pro буде налаштування інтенсивності гальмування двигуном (MSR), що дозволяє уникнути блокування заднього колеса на гальмуванні перед поворотом при одночасному перемиканні на кілька передач вниз.

Нова BMW Full Integral ABS Pro в базовій комплектації

Мотоцикли R 1250 RT обладнані BMW Motorrad Full Integral ABS Pro. У цій гальмівній системі педаль заднього і важіль переднього гальма інтелектуально впливають при натисканні на них на обидва гальмівних контури для забезпечення ефективного і впевненого уповільнення. Система АБС Pro зав'язана на п'ятивісевий датчик прискорень, що дозволяє безпечно гальмувати в повороті при нахиленому мотоциклі. BMW Motorrad Full Integral ABS Pro відмінно поєднується з динамічними показниками туристичного мотоцикла і забезпечує R 1250 RT впевнене, ефективне і безпечне уповільнення в будь-яких дорожніх ситуаціях і на будь-якому покритті.

Нова повністю світлодіодна фара з адаптивним світлом і додатковими світловими режимами

Нова повністю світлодіодна фара освітлює дорогу з неперевершеною яскравістю і ясністю. В якості опції доступні адаптивні функції, коли джерело світла закріплене на підвісі і в поворотах трохи відхиляється в сторону нахилу мотоцикла, перешкоджаючи засліпленню зустрічних водіїв і світячи не строго вперед, а саме туди, куди їде мотоцикл. Таким чином все полотно дороги, включаючи внутрішнє узбіччя повороту, залишається освітленим, що підвищує рівень безпеки при їзді вночі. Також додатково активуються режими «Привітання» і «Прощання», в яких при вмиканні і вимиканні запалення фара «киває» вам, опускаючи і піднімаючи світловий пучок. А також режим «Засвіти дорогу додому», що вимикає фару з затримкою за часом - достатньою, щоб покинути гараж, не  додаткове освітлення.

Dynamic Cruise Control (DCC) як стандарт, Active Cruise Control (ACC) - додаткова опція

Dynamic Cruise Control дозволяє підтримувати обрану швидкість руху не тільки на горизонтальних ділянках дороги. На підйомах електронне управління дросельними заслінками саме додасть газу, а на спусках активує гальмування двигуном і, якщо цього буде недостатньо, задіює гальмівну систему, щоб не перевищити задану швидкість руху. Active Cruise Control, доступний як додаткове обладнання, це вже наступний етап у розвитку інтелектуальної системи підтримки обраної швидкості руху. Завдяки встановленню радара контролю дистанції до транспортного засобу, що їде попереду, автоматично адаптується швидкість руху: мотоцикл знизить швидкість при скороченні цієї дистанції і збільшить - при прискоренні потоку.

Нова панель приладів з кольоровим TFT-екраном діагоналлю 10,25" з розширеними можливостями з'єднання і інтегрованою навігацією для зручного планування маршруту

Нові R 1250 RT оснащені 10,25-дюймовим кольоровим екраном TFT з інтегрованою навігацією. Високі показники яскравості і контрастності роблять його читаним при будь-якому освітленні. Логічна навігація по меню і високий ступінь інтеграції зі смартфоном і гарнітурою виводять R 1250 RT в лідери серед мотоциклів серійного виробництва. Вперше на мотоциклі новий 10,25-дюймовий кольоровий екран дозволяє відображати навігаційну карту безпосередньо на приладовому щитку, а не на окремому дисплеї.

Завдяки розширеним можливостям каналу зв'язку зі смартфоном його тепер не обов'язково тримати під рукою. Для нього призначений м'який водозахищений відсік, обладнаний вентилятором охолодження і гніздом для зарядки. Через меню мотоцикла є доступ до телефонної книги і безлічі інших функцій. Аудіосистема 2.0, що встановлюється на R 1250 RT як опція, звучить чистіше і могутніше, ніж на попередній моделі.

Новий R 1250 RT: поліпшені туристичні властивості і динамічні характеристики завдяки новому обтічнику. Ідеальне поєднання стилю і кольору

Завдяки заново розробленому передньому обтічнику R 1250 RT виглядають сучасніше і динамічніше. Ретельне опрацювання форми обтічника в аеродинамічній трубі дало можливість знизити коефіцієнт лобового опору і підвищити акустичний комфорт для водія і пасажира. З новою повністю світлодіодною фарою без зниження рівня захисту від негоди верхню частину обтічника вдалося зробити компактніше. Це розширило поле зору для водія, одночасно роблячи новий R 1250 RT візуально легше і більш спортивним. На додаток до привабливого ​​базового забарвленням Alpine White 3 нові R 1250 RT також доступні в стильних кольорах Elrgance, Sport і Option 719.

Основні моменти нового BMW R 1250 RT:

 • Двигун класичного оппозитного компонування з технологією BMW ShiftCam, що змінює фази і висоту підйому впускних клапанів.
 • Високий крутний момент доступний в широкому діапазоні оборотів двигуна. Електронне управління дросельними заслінками забезпечує рівну віддачу потужності, низькі витрати палива і рівень викидів, плавність роботи.
 • Потужність і крутний момент: 100 кВт (136 к.с.) при 7 750 об/хв і 143 Н·м при 6 250 об/хв.
 • Датчик детонації для адаптації до палива низької якості.
 • Нова повністю інтегральна система BMW Motorrad Full Integral ABS Pro в базовій комплектації.
 • Три режиму їзди в базовій комплектації, в тому числі новий економічний і екологічний режим Eco.
 • Опціональний пакет Pro з розширеним списком режимів руху, налаштовуваним вручну режимом і системою регулювання інтенсивності гальмування двигуном.
 • Dynamic Traction Control DTC в базовій комплектації.
 • Адаптивна електронна підвіска ESA Next Generation з автоматичним підстроюванням під завантаження мотоцикла і помічник старту в гору Hill Start Control Pro (HSC Pro) - опції.
 • Новий передній обтічник з оптимізованою аеродинамікою.
 • Нова повністю світлодіодна фара в базовій комплектації з додатковими функціями підсвічування внутрішнього узбіччя повороту і затримки вимкнення світла в якості опції.
 • Нова багатофункціональна приладова панель з 10,25-дюймовим кольоровим екраном TFT і вбудованою навігацією - стандартне обладнання.
 • Нова опція, що розширює функції інтеграції смартфона з мотоциклом.
 • Нова аудіосистема Audio System 2.0 з більш потужним і чистим звучанням - опція.
 • Новий гучний звуковий сигнал подвійної тональності в стандартній комплектації.
 • Інтелектуальна система екстреного виклику - опція.
 • Базовий колір Alpine White 3. В якості опції доступні забарвлення Elrgance, Sport і Option 719.
 • Широкий діапазон обладнання та аксесуарів доступні в каталозі оригінальних аксесуарів BMW Motorrad.
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.