loader

Коротко про головне: мотоцикли R 1250 RS

Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

НОВА МОДЕЛЬ BMW R 1250 RS.

ВІДЧУЙТЕ СПОРТ-ТУРИЗМ.

Будь-яка поїздка визначається двома характеристиками - дистанцією і часом. За допомогою нової моделі BMW R 1250 RS можливо значно збільшити задоволення від поїздки і скоротити час шляху. Будь-який обгін буде даватися набагато простіше з модернізованим оппозитним мотором на 136 к.с., оснащеним елементом, що обертається 143Нм. Упевнена тяга на всьому діапазоні оборотів забезпечується за рахунок інноваційної технології BMW ShiftCam. Незважаючи на те, що фронтальна частина моделі з цілком світлодіодними фарами вдосконалена і має спортивний вигляд, вона відрізняється не тільки ефектністю, а й характеризується аеродинамікою. Дана модель BMW має вітрозахист як у повноцінного мотоцикла для спорт-туризму.

ДИЗАЙН R 1250 RS

Виберіть ваш стиль.

Численні кольорові комбінації дозволяють вам висловити свій стиль. Ви будете мати чудовий вигляд на будь-якій швидкості!

Blackstorm metallic

Базова версія в класичному чорному кольорі підкреслює впевнений характер мотоцикла, а сріблясті елементи – наприклад, підніжки і кермо, – створюють ефектні акценти.

Стиль Sport

Яскравий у всіх смиcлах: в стилі Sport мотоцикл забарвлений в матовий колір Austin Yellow, а спойлер двигуна виконаний з нержавіючої сталі.

Стиль Exclusive

Елегантний колір Imperial Blue підкреслює найвищий клас мотоцикла. Ефектні акценти: золотисті гальмівні супорти, ексклюзивні написи та накладка на паливний бак з нержавіючої сталі.

Спортивна міць і простота управління

Нова модель BMW R 1250 RS відрізняється спортивним характером і може подорожувати на великі дистанції. За рахунок продуманої передньої частини моделі (куди входить спойлер мотору) мотоцикл має динамічний вигляд. Відмінну посадку гарантує вдосконалена ергономіка - вона цілком розслаблена для подолання значних дистанцій і їзди по місту, але також досить агресивна для швидкісного проїзду повороту.

1/1

ДВОЦИЛІНДРОВИЙ ОПОЗИТНИЙ ДВИГУН

1.254
куб.см. - об'єм двигуна
136
л.с. при 7,750 об / хв
143
Н · м при 6,250 об / хв
200
більше 200 км / год - максимальна швидкість

Збільшена потужність

За рахунок інноваційної технології BMW ShiftCam новий мотор характеризується збільшеною тягою на всьому розмаху оборотів. Мотор може розвинути 136л.с. і 143Нм, завдяки можливості встановлювати висоту піднімання клапанів і фаз газорозподілу, а також за рахунок розширеного обсягу мотора до 1254куб.см. Незважаючи на все це, двигуну вдалося зберегти притаманну оппозитній установці натиск і чутливість, які можна відчути на будь-якому швидкісному режимі.

НОВИЙ ОПОЗИТНИЙ ДВИГУН

ВІДЧУЙТЕ ЗВУК НОВОГО R 1250 RS

Старт
Старт

Стандартний глушник

Ефектний дизайн, висока якість. Виконаний з нержавіючої сталі.

Спортивний глушник HP

Зроблений з титану і карбону. Породистий спортивний звук.

Нові опції.

Повністю світлодіодні фари в стандартній комплектації.

Як для ближнього, так і для дальнього світла у фарах R 1250 RS застосовуються світлодіоди. Вони забезпечують більш рівномірне освітлення і нейтральний білий світ, значно збільшуючи видимість і безпеку.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

Новий передній обтічник.

Нова передня частина R 1250 RS все так само добре опрацьована з точки зору аеродинаміки і при цьому виглядає ще ефектніше.

BMW Motorrad Spezial.

Тепер у вас є ще більше способів зробити BMW R 1250 RS унікальним. Завдяки фрезерованим деталям Option 719, які доступні в двох стилях – HP і Classic – ви можете підкреслити спортивний характер або елегантність мотоцикла. Крім того, для R 1250 RS є ексклюзивне коричневе сидіння Spezial і колір Stardust.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

Інноваційна приладова панель Connectivity, оснащена TFT-екраном

Панель управління це не просто екран з хорошою графікою. До неї можна під'єднати мобільний телефон і гарнітуру в шоломі, щоб робити виклики, відтворювати плейліст і змінювати налаштування системи навігації, не забираючи з керма руки.

ОСОБЛИВОСТІ НОВОГО R 1250 RS

ПІДХОДЯЩІ МОТОЦИКЛИ

R 1250 GS

Adventure

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

R 1250 GS Adventure

Adventure

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.