loader

Особливості комплектації і технології в деталях BMW Motorrad: Аудіосистема

Меню

АУДІОСИСТЕМА.

Аудіосистема має інтерфейси для плеєрів MP3, iPod або USB-накопичувачів, а також для звичайного аудіообладнання, такого як CD-плеєр. Для USB, MP3-плеєрів і iPod підтримується список відтворення з дев'яти треків. А ще всі треки можна програвати у довільному порядку.

На інформаційному екрані відображається гучність і поточна композиція. Зовнішні пристрої можуть зберігатися в закритому відсіку праворуч на внутрішній панелі, де вони захищені від погодних умов.

Функція радіо залишається незмінною; проте нова аудіосистема тепер дозволяє зберігати 24 радіостанції замість шести, як було раніше. Радіостанцію можна вибрати або вручну, або через функцію пам'яті, або через функцію пошуку радіостанції з кращою якістю трансляції (автозбереження). На інформаційному екрані відображається поточна радіостанція. Регулятор гучності, що залежить від швидкості, має три рівні.

На додаток до функцій, що відображаються мультіконтролером, радіо можна управляти, як раніше, за допомогою кнопок, розташованих ліворуч на внутрішній панелі.

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕТАЛЯХ

Навігація і зв'язок.

Кращий спосіб дістатися до місця призначення.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Технології в деталях.

Все, що стоїть за мотоциклами BMW.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.