loader

BMW Motorrad: активний круїз-контроль для мотоциклів

Меню

BMW Motorrad представляє активний круїз-контроль для мотоциклів

BMW Motorrad Active Cruise Control (ACC) – це система допомоги водієві, розроблена BMW спільно з компанією Bosch, багаторічним партнером BMW в створенні систем безпеки та комфорту водіїв автомобілів.
BMW Motorrad представляє активний круїз-контроль для мотоциклів

Адаптивний круїз-контроль, що дозволяє в автоматичному режимі комфортно слідувати за транспортним засобом, що йде попереду, давно застосовується і широко поширений на автомобілях, але до сьогоднішнього дня не використовувався на серійних мотоциклах. BMW Motorrad планує усунути цю прогалину і надати клієнтам додатковий рівень комфорту в далеких поїздках з системою активного круїз-контролю ACC.

BMW Motorrad Active Cruise Control (ACC) – це система допомоги водієві, розроблена BMW спільно з компанією Bosch, багаторічним партнером BMW в створенні систем безпеки і комфорту водіїв автомобілів. ACC автоматично регулює швидкість руху мотоцикла при зміні дистанції до транспорту, що рухається попереду в залежності від обраних водієм мотоцикла налаштувань, зберігаючи цю дистанцію незмінною. Водій може вибирати один з трьох рівнів дистанції, задавати швидкість руху і встановлювати рівень автоматичного прискорення/уповільнення: комфортний або динамічний.

Головна відмінність мотоцикла від автомобіля з точки зору експлуатації систем активної підтримки дистанції до транспорту, який йде попереду в тому, що мотоцикл нахиляється в поворотах. Розробники BMW Motorrad Active Cruise Control врахували цей фактор: система враховує відхилення мотоцикла від вертикальної осі та обмежує зміну швидкості руху при проходженні поворотів для збереження максимальної стабільності.

Важливе зауваження: BMW Motorrad ACC – це система допомоги водієві, яка не має на увазі повну передачу управління автоматиці. Система налаштована на взаємодію з рухомими об'єктами, але для зупинки на перехрестях або перед нерухомими перешкодами водій повинен гальмувати самостійно.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.