loader

BMW MOTORRAD RIDE & STYLE: каталоги екіпіровки і аксесуарів

Меню

BMW MOTORRAD RIDE & STYLE.

ПРИСТРАСТЬ НА КОЖЕН ДЕНЬ.

Пригоди, відпочинок або виклик стати краще і краще: у вас є багато причин для того, щоб сісти на мотоцикл - це ваші внутрішні цінності. А як щодо зовнішніх? Зрештою, справжнє задоволення від водіння приходить тільки з відповідним одягом. Ось чому в колекціях BMW Ride & Style ви знайдете саме те, що потрібно, щоб заявити про себе як на дорозі, так і за її межами.

Екіпірування.

Навіть міліметр не розділить вас і вашу пристрасть.

Задоволення від водіння не знає кордонів. Щоб відчути це, ви повинні бути готові до всього. З колекцією екіпіровки BMW Motorrad RIDE ви оптимально екіпіровані і готові. В будь-який момент. У будь-яку погоду, в будь-якій поїздці. Неважливо, куди вас веде ваша пристрасть. Ваша друга шкіра забезпечує вам безпеку і дає вам впевненість в тому, що ви зможете в будь-який момент повністю задіяти всі свої переваги. При цьому комфорт і захист, в прямому сенсі цього слова, зливаються воєдино: для ідеального водіння.

 

shop.bmw-motorrad.ua

Ваш стиль.

Живіть своєю пристрастю, завжди і всюди.

Їзда на мотоциклі - це пристрасть. Ми самі мотоциклісти і знаємо, як це. Ми любимо мотоцикли BMW Motorrad і хочемо завжди носити на собі щось, що виражає цю любов. Колекція одягу BMW Motorrad STYLE - це найвища якість і справжній мотоциклетний стиль. Кожен знайде для себе щось до смаку!

 

shop.bmw-motorrad.ua

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.