loader

Шина CAN: короткий огляд, особливості та принцип дії

Меню

ШИНА CAN.

МЕРЕЖА ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ З ВИКОРИСТАННЯМ ОДНОГО КАНАЛУ ЗВ'ЯЗКУ.

Ця перевірена електроніка з однопровідною системою (SWS), неодноразово встановлена ​​в транспортних засобах, дає безліч переваг. За рахунок зменшення довжини кабелів технологія CAN (Controller Area Network) об'єднує всі блоки управління в одній мережі, що значно спрощує комплексний діагностичний процес. Крім того, немає необхідності в звичайних запобіжниках, так як система автоматично відключає будь-які компоненти в разі несправності. Додаткові переваги цієї інтелектуальної електричної системи мотоциклів включають зниження ваги кабельного джгута, підвищену стійкість і повну діагностику.

Технологія шини CAN і система єдиного дроту BMW Motorrad разом являють собою концепцію мережі передачі даних, якої для передачі інформації потрібно тільки одна лінія. Ця лінія з'єднує різні блоки управління, і її можна порівняти з зупинками вздовж маршруту автобуса (звідки і береться назва технології на англійській мові «bus», яке також можна перекласти як «автобус»), що забезпечує постійний доступ до всіх даних в системі.

Основним принципом цієї технології є те, що всі блоки управління, датчики і електроприймачі пов'язані в мережі через єдиний загальний канал, в якому всі сигнали сходяться незалежно від їх майбутньої функції. Ця мережа дозволяє постійно надавати всю інформацію в будь-який момент для кожного з підключених до неї компонентів.

Мотоциклісти також мають доступ до даних SWS і можуть отримувати більшу частину інформації за допомогою «Інформаційного плоского екрану». На цифровому дисплеї доступна наступна інформація: включена передача, рівень палива, температура масла, час доби і відстань до досягнення резерву палива. Фотоелемент визначає яскравість навколишнього середовища і автоматично регулює підсвічування на пристрої відповідно до умов. Приладова панель припаде до душі любителям аналогових дисплеїв: два круглих приладу з білим циферблатом показують швидкість машини і двигуна.

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕТАЛЯХ

Комфорт і ергономіка.

Ергономіка для максимального задоволення від їзди.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Технології в деталях.

Все, що стоїть за мотоциклами BMW.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.