loader

Особливості комплектації і технології в деталях BMW Motorrad: Зв'язок

Меню

ЗВ'ЯЗОК

TFT-ДІСПЛЕЙ І ДОДАТОК BMW MOTORRAD CONNECTED.

Додатковий аксесуар для зв'язку BMW Motorrad Connectivity надає мотоциклістам інноваційне рішення для повсякденної навігації, використання мультимедійної інформації та інформації про поїздку з самим чітким розташуванням і інтуїтивно зрозумілими операціями: підключення мотоцикла, смартфона і шолома через Bluetooth дає абсолютно нові можливості. Мультіконтролер забезпечує легкість роботи з функціями в будь-який час. Традиційна електронна комбінація приладів змінюється великим прозорим TFT-дисплеєм, який дає водієві постійний доступ до навігації, телефонних дзвінків, мультимедіа та додаткової інформації про транспортний засіб, а також інформації, яка відображалася раніше, такий як швидкість і обороти. Крім того, з безкоштовним додатком BMW Motorrad Connected доступні додаткові функції. Зв'язок дає мотоциклістам можливість зосередитися на тому, що дійсно важливо: на вулицях, які чекають, що ви відкриєте їх для себе.

Навігація на смартфоні: показує шлях.

Використання додаткового аксесуара для зв'язку в поєднанні з додатком для підключення BMW Motorrad Connected робить повсякденну навігацію ще простіше – використовуючи з'єднання між вашим смартфоном і машиною, ви отримуєте чіткі і надійні вказівки, як дістатися до місця призначення, за допомогою покрокових стрілок, що відображаються на TFT- дисплеї. Навіть в міських умовах нове відображення зі стрілками інтуїтивно і інформативно. Коли немає мобільної мережі, автономні карти також можуть використовуватися для навігації. Для складних поїздок ви також можете використовувати перевірений BMW Motorrad Navigator, який, звичайно ж, сумісний з TFT-дисплеєм.

Практичне відео: навігація

Здійснювати телефонні дзвінки легко, навіть під час їзди.

Комбінація шолома з системою зв'язку BMW Motorrad і додатковим аксесуаром для зв'язку дозволяє здійснювати телефонні дзвінки під час подорожі. Водій має повний доступ до списку контактів смартфона на TFT-дисплеї і може вибирати і викликати контакти з допомогою мультіконтролера. Вхідні дзвінки також відображаються на дисплеї, і їх можна приймати або відхиляти простим рухом руки. Інформація, пов'язана з їздою, така як швидкість і передача, постійно видно на чіткому дисплеї завдяки унікальній концепції візуального відображення BMW Motorrad.

Практичне відео: телефонні дзвінки

«
Зв'язок дає мотоциклістам можливість зосередитися на тому, що дійсно важливо: на вулицях, які чекають, що ви відкриєте їх для себе.
»

Мультимедіа: розслаблена їзда з правильною піснею.

Ви можете легко відтворювати музику, збережену на вашому смартфоні, за допомогою TFT-дисплея, використовуючи додатковий аксесуар для зв'язку. Наявність шолома, підключеного до системи зв'язку BMW Motorrad, забезпечує ідеальний звук. Якщо вам не подобається поточна композиція, у вас є прямий доступ до функцій переходу на наступну/попередню композицію. З системою зв'язку BMW Motorrad ви також можете легко відрегулювати гучність, а також використовувати функцію відключення звуку за допомогою мультіконтролера. Щоб кожен мотоцикліст, перебуваючи в дорозі, міг вибирати собі композиції до душі.

Додаток для підключення BMW Motorrad: додаткова інформація про транспортний засіб і багато іншого.

Завдяки безкоштовному додатку BMW Motorrad Connected є ще більше можливостей підключення: навігація на смартфоні допоможе вам швидко дістатися до місця призначення за допомогою інноваційних покрокових стрілок на TFT-дисплеї. Крім того, важливу інформацію, таку як статистика їзди, можна переглянути за допомогою програми BMW Motorrad Connected. А ще маршрути можна записувати в журнал і додавати до них зображення. Це допоможе вам зберегти цифрові спогади з кожної поїздки. Функція First Mile зберігає місце, де знаходиться ваш мотоцикл, щоб ви могли легко знайти його знову. За допомогою BMW Motorrad Connected ви також можете ділитися своїми поїздками з друзями через додаток Rever. Після запуску додаток BMW Motorrad Connected може бути встановлено з магазинів додатків Google і Apple.

ЗАВАНТАЖИТИ У МАГАЗИНІ ДОДАТКІВ APP STORE

ЗАВАНТАЖИТИ У МАГАЗИНІ ДОДАТКІВ GOOGLE PLAY STORE

Практичне відео: сполучення

Індивідуальний, як і водій: дизайн TFT-дисплея.

Нрав мотоцикла своєрідний. Щоб підкреслити це, для складових елементів транспортного засобу придуманий різний дизайн.

ДОСТУПНО ДЛЯ НАВЕДЕНИХ НИЖЧЕ МОДЕЛЕЙ МОТОЦИКЛІВ

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.