loader

Динамічний стоп-сигнал: короткий огляд, особливості та принцип дії

Меню

ДИНАМІЧНИЙ СТОП-СИГНАЛ.

Гальмування в небезпечних ситуаціях є одним з найбільших ризиків для безпеки кожного мотоцикліста. Особливо, коли транспортні засоби позаду не можуть вчасно зреагувати. Тому компанія BMW Motorrad розробила динамічний стоп-сигнал, який допомагає краще попередити водіїв автомобілів, які знаходяться позаду  про гальмівний мотоцикл перед ними. Завдяки динамічному стоп-сигналу BMW Motorrad є першим в світі виробником, який переніс перевірену концепцію безпеки, відому раніше тільки в автомобільному секторі, в сектор мотоциклів.

BMW R 1200 GS Adventure з динамічним стоп-сигналом.

BMW R 1200 GS з динамічним стоп-сигналом.

BMW S 1000 XR з динамічним стоп-сигналом.

1/1

Додаткова функція стоп-сигналу, яка в даний час як і раніше обмежена територією ЄС і ЄЕК, розділена на два рівня. Перший рівень активується швидким уповільненням зі швидкостей понад 50 км / год. Стоп-сигнал попереджає наступних ззаду учасників руху з частотою 5 Гц. На другому рівні система аварійного попередження додатково активується при панічному гальмуванні, щонайменше, до швидкості нижче 14 км / ч. Вона залишається активною до тих пір, поки машина не прискориться до швидкості не менше 20 км / год.

Динамічний стоп-сигнал доступний тільки як частина додаткового обладнання, встановленого на завод і працює в поєднанні з ABS Pro (у зв'язку з додатковим обладнанням Pro Riding Modes), починаючи з 2016 модельного року для моделей R 1200 GS, R 1200 GS Adventure і S 1000 XR. Туристські моделі K 1600 GT, GTL і GTL Exclusive почнуть оснащуватися цією системою безпеки в якості стандарту, починаючи з 2016 модельного року.

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕТАЛЯХ

Безпека.

Іновації для задоволення від безперешкодної їзди.

Дізнатись більше

Технології в деталях.

Все, що стоїть за мотоциклами BMW.

Дізнатись більше
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.