loader

Колекція BMW Motorrad Heritage Ride & Style

Меню

КОЛЕКЦІЯ HERITAGE RIDE & STYLE.

НАША СПАДЩИНА.

Колекція BMW Motorrad Heritage Ride & Style – це не просто високоякісне екіпірування. Вона поєднує в собі дух старих-добрих часів з найсучаснішими технологіями. Речі з нової колекції неможливо сплутати ні з чим. Здається, ми вже знаємо, у чому ви будете їздити в наступному сезоні.

ПРИСТРАСТЬ ДО ЯКОСТІ

Зроблено з любов'ю.

Тільки найважливіше. Нічого не повинно відволікати від головного – водіння. Саме тому мотоекіпіровка з нової колекції Heritage дуже легка, відмінно сидить і не сковує рухів.

Речі на кожен день виконані з кращих матеріалів і штучно зістареної шкіри, яка підкреслює вінтажний вигляд. Одяг з колекції Heritage – це бездоганний смак і данина нашій майже столітній історії.

Для тих, хто любить їздити.

Стильне, надійне, зроблене на століття – екіпірування з колекції Heritage створено з прицілом на те, що ви будете їздити в ньому кожен день протягом багатьох років. Шкіра відмінно протистоїть будь-якій погоді, а еластичний денім відрізняється підвищеною міцністю і комфортом. Додайте сюди ідеально вивірені лекала і приголомшливі деталі – і ваше нове улюблене екіпірування готове.

Бути справжнім.

Кожна річ розповідає історію. Чистий і автентичний стиль нової колекції не втратить актуальності ніколи. Створені у стилі початку минулого століття, ці речі уособлюють собою свободу – те, що найбільше цінують мотоциклісти.

ВАШ УНІКАЛЬНИЙ СТИЛЬ

У будь-якій ситуації: колекція STYLE.

Дизайн нової колекції створений для тих, хто не хоче розлучатися з улюбленим екіпіруванням, навіть коли не їде на мотоциклі. Саме тому футболки, жилети та аксесуари STYLE спочатку розроблені під вимоги функціональної мотоциклетного одягу.

Рух без кордонів: колекція RIDE.

Нова колекція RIDE виглядає, як звичайний одяг – але при цьому вона відповідає всім вимогам мотоциклетної екіпіровки. Вона створена з використанням найміцніших матеріалів і нових тонких протекторів, які практично не відчуваються.

Цікаво? Завітайте на примірку.

Контакти
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.