loader

Ісаак Джонстон: полювання за емоціями з BMW Motorrad

Меню

Я ПОЛЮЮ ЗА ЕМОЦІЯМИ.

Ісаак Джонстон вирушає в дорогу, спонукуваний цікавістю і ентузіазмом.

Сам собі господар. Кілька років тому Ісаак Джонстон кинув офісну роботу, почав писати оповідання та знімати фоторепортажі про свій спосіб життя. Сьогодні американець з Монтани живе поїздками в ті місця, які його надихають, хвилюють і повні сюрпризів. Але найбільше він зачарований природою.

«
Пригода необов'язково має бути великою і епічною. Це може бути що завгодно, що приводить вас в захват. Виходячи із зони комфорту, ви відчуваєте новизну і хвилювання.
Ісаак Джонстон
»

Там, де інші повертаються назад, Ісаак продовжує йти вперед.

Ісаак почав долати перешкоди на мотоциклах, ще будучи дитиною. У 6 років він дізнався, як заводити дядьків мотоцикл, а до 13 років у нього вже був свій власний. Сьогодні для Ісаака BMW F 750 GS – це ключ до миру, повного можливостей і надзвичайних моментів. Ісаака цікавлять саме ті місця, в яких інші люди розгортаються назад, будь-то сплав на плотах, каякінг або поїздки на гірських велосипедах. Незмінна допитливість винагороджується враженнями.

Мотивація: хвилюючі моменти.

В офісі Ісааку не вистачало захопленості. Він намагався брати на себе відповідальність, але без особливого успіху. Зараз Ісаак жадає пригод. «Незручності мене стимулюють. Коли все стає комфортним, я бачу, що звернув не туди». Телевізор і відеоігри для Ісаака нудні. Найбільше йому подобаються незаплановані дії. «Мене надихає тільки природа. Мені потрібно вибиратися з дому, робити круті речі і описувати їх в своїх розповідях. Можна на мотоциклі, можна і без нього».

«
Жити так, як хочеться – це не знати, що тебе чекає завтра.
Ісаак Джонстон
»
1/1

Що змушує Ісаака вирушати в дорогу.

«Люди можуть бути самими собою, коли їх щось турбує», – говорить Ісаак. Він живе такими моментами і черпає з них енергію. «Це як рушійна сила». Відчуття енергії інших людей надихає Ісаака. Це також одна з причин, по якій він вирушає на пошуки пригод і в мототріпи разом з друзями. Ісаак ділиться своїми розповідями в Instagram, надихаючи своїм досвідом і фотографіями все більше людей. Розповіді не залишають читачів байдужими, і це надихає Ісаака на нові звершення.

Нові перспективи, дивовижні враження.

Ісаак не любить жувати пережоване. Він ніколи не їздить туди, де вже бував. «Але одними і тими ж видами діяльності я готовий займатися і займатися: вирушаю в піші походи, плаваю, їжджу на мотоциклах і гірських велосипедах». Інші заняття Ісаака не ​​дуже приваблюють. При цьому він постійно змінює ракурси, і це частина його оповідань. Ісаак не прагне до великих пригод. Навіть прогулянка по березі річки може стати дивовижною. «Можна піти поплавати в річці, яка вже майже зовсім вкрилася льодом. Якщо робити дивні й несподівані речі, то і проста прогулянка може надихнути ».

Поїздки на мотоциклах – це зустрічі з друзями.

Вирушаючи в дорогу, Ісаак не завжди прокладає маршрут. Для нього спонтанний старт - це початок пригоди. «Я просто сідаю на мотоцикл і опиняюся десь в горах». Деякі люди бігають трусцою, щоб у них прояснилося в голові. Ісаак же їздить на мотоциклі. Йому подобається зустрічатися з іншими шукачами пригод і однодумцями з байкерського середовища. «Потрібно цілий тиждень ходити пішки, щоб помилуватися тими видами, які постають погляду байкерів. Такі поїздки подобаються мені найбільше».

«
Що змушує мене вирушати в дорогу? Радість на обличчях інших людей.
Ісаак Джонстон
»

Повністю у своїй стихії.

Стерлінг Тейлор любить завдання за межею можливого.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

Підходящі мотоцикли.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.