loader

Любов до мотоциклів: BMW Motorrad

Меню

Любов до мотоциклів.

Коли кастомизация перетворюється в образ життя.

Не тільки запах бензину і звук моторів зачаровують любителів мотоциклів на фестивалі Pure & Crafted; а й індивідуальні твори мистецтва - ручна робота і неймовірна увага до деталей. На фестивалі ви знайдете багато хорошої музики, незвичайних мотоциклів і зможете обговорити кастомниє байки. Нижче наведені кастомайзери, яких ви зможете зустріти.

Berham Customs

Berham Customs - це місце, де роблять виняткові мотоцикли. Ніякий проект не виконується двічі. Хлопці з майстерні в Берліні переконані: «Ви можете зробити щось прекрасне з усього, що має два колеса». Berham Customs у співпраці з KRT Framework розробляє і продає невеликі серійні партії кастомних деталей під спільним лейблом #bhckrt. В даний час основна увага приділяється двуклапанним BMW, що стає очевидним на Pure & Crafted.

Berham Customs – это место, где делают исключительные мотоциклы. Никакой проект не выполняется дважды. Парни из мастерской в Берлине убеждены: «Вы можете сделать что-то прекрасное из всего, что имеет два колеса». Berham Customs в сотрудничестве с KRT Framework разрабатывает и продает небольшие серийные партии кастомных деталей под совместным лейблом #bhckrt. В настоящее время основное внимание уделяется двухклапанным BMW, что становится очевидным на Pure&Crafted. 

БІЛЬШЕ  ПРО BERHAM

Herzbube

Збереження стилю старих добрих мотоциклів - ось що таке мотоцикли Herzbube. Відновлюючи старі мотоцикли, берлінський кастомайзер хоче вивести різноманітність на вулиці і реалізувати творчі імпульси. Байкери включені в цей процес, оскільки людина і машина розглядаються як єдине ціле. Herzbube приділяє основну увагу класичним мотоциклам від двадцятих до кінця сімдесятих років. Це буде стара школа на Pure & Crafted!

БІЛЬШЕ О HERZBUBE

Karoo

Karoo Motorcycles - це майстерня тюнінгованих мотоциклів, яка спеціалізується на адаптації сучасних класичних мотоциклів відповідно до індивідуальністі і стилю їх власника. Назва «Karoo» походить від назви напівпустельного регіону на високому плато в Західно-Капській провінції ПАР з одними з кращих маршрутів для мотоціклів по дорогах і бездоріжжю. Гадсо Хаутманс, що народився в Західно-Капській провінції, заснував фірму Karoo Motorcycles в Гамбурзі в якості проекту з неповною зайнятістю. Він пропонує клієнтам можливість кататися на неокласичному мотоциклі не тільки з сучасним оснащенням, а й з сильним індивідуальним характером і унікальним дизайном. Ласкаво просимо на Pure & Crafted!

БІЛЬШЕ ПРО KAROO

Kradwahn

Kradwahn - група любителів мотоциклів з німецького регіону Мюнстерланд. Їх основним імпульсом є пристрасть до металобрухту, з якого можна зробити справжні скарби. Спільнота Kradwahn збирається вирушати на виїзди, відвідувати спеціальні заходи, брати участь в змаганнях зі спринту і, перш за все: кастомізувати байки. У своїх гаражах вони в основному кастомізують BMW шістдесятих, сімдесятих і вісімдесятих років. Вони перетворюють їх в індивідуальні мотоцикли завдяки своїй любові до чистої естетики і деталей. Це ідеально підходить для Pure & Crafted.

БІЛЬШЕ ПРО KRADWAHN

Krautmotors

У битвах за звання кращих двигунів і найшвидших гонщиків «Krauts» були на крок вперед. Ось що таке Krautmotors: історично сформовані традиції, змішані зі стилем нашого часу. З цим девізом кастомні мотоцикли Krautmotors ламають стереотипи. Їх кастомні мотоцикли неповторно унікальні і були предметом жадання протягом багатьох років.

Нетрадиційні і унікальні - це також відповідні визначення для їх нового проекту: байка Pure & Crafted Signature Bike, який Рольф Рік з Krautmotors кастомізував з електричного максі-скутера BMW Motorrad C evolution. Він завершить і покаже його в цьому році на Pure & Crafted.

БІЛЬШЕ ПРО KRAUTMOTORS

KRT Framework

KRT Framework - це не майстерня в звичайному сенсі. Це підприємство, яке будує індивідуальні, виготовлені вручну транспортні засоби традиційним способом. KRT Framework у співпраці з Berham Customs розробляє і продає невеликі серійні партії кастомних деталей під спільним лейблом #bhckrt. В даний час основна увага приділяється двухклапанним мотоциклам BMW. На фестивалі Pure & Crafted вони демонструють свою класичну майстерність в поєднанні з одержимістю мотоциклами.

БІЛЬШЕ ПРО KRT FRAMEWORK

Motorworld

Три хлопця з Берліна віддані особливому виду цирку. Як посли мотоциклетної культури, вони живуть відповідно до ідеалу, який більше, ніж «просто» їзда на мотоциклах. Їх власний стиль життя складається з декількох важливих компонентів. Їх любов до кастомних байків є основою цієї пристрасті і кожної нової пригоди. З цієї причини у них безумовно є що розповісти на Pure & Crafted.

БІЛЬШЕ ПРО MOTORWORLD

Omega Kraftrad

Багаторічний практичний досвід робить чотирьох любителів мотоциклів з Omega Kraftrad експертами в своїй області. У своїй майстерні вони будують і відновлюють мотоцикли. На Pure & Crafted вони представляють захоплюючі тюнінговані мотоцикли, а також одяг і запасні частини.

БІЛЬШЕ ПРО OMEGA KRAFTRAD

The Curves

Зі своїм потужним мотоциклом MC «тільки для жінок» The Curves приділяє увагу жіночої стороні світу мотоциклів і тюнінгованих байків. Вірні девізу «хвилювання для пригод», ці жінки у віці від 25 до 50 років зустрічаються для виїздів і самоорганізованих механічних майстерень. У 2016 році пані запустили захід Petrolettes, в якому увага приділяється способу життя сучасних Байкерш. Прийшов час розмов між дівчатками на Pure & Crafted.

БІЛЬШЕ ПРО THE CURVES

Urban Motor

Urban Motor далекий від божевільного прагнення до досягнень. Навпаки, берлінські хлопці відомі своїми ексклюзивними мотоциклами з старого і нового металу. Традиційні цінності, але завжди найсучасніша техніка - саме так вони живуть своєю мрією в центрі Берліна. Традиційна майстерність і чиста естетика - їх особлива пристрасть. Подивимося, які сюрпризи Urban Motor представить в цьому році на фестивалі Pure & Crafted.

БІЛЬШЕ ПРО URBAN MOTOR

Інші історії, які можуть вас зацікавити.

Найкрасивіші обхідні шляхи до Берліна.

Ваш мотоциклетний тур на фестиваль Pure & Crafted.

Дізнайтесь більше

Поширені запитання.

Корисно знати.

Дізнайтесь більше

Відповідні мотоцикли.

R nine T Pure

Heritage

Дізнайтесь більше

R nine T Scrambler

Heritage

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.