loader

Система захисту шиї: короткий огляд, особливості та принцип дії

Меню

СИСТЕМА ЗАХИСТУ ШИЇ.

УДАРОПОГЛИНАЮЧА, ГНУЧКА І РУХОМА.

Після інтенсивних досліджень і випробувань інноваційних систем безпеки BMW Motorrad, провідний світовий виробник мотоциклів, вивів на ринок мотоциклетний систему захисту шиї на початку мотосезону 2007 року. Раніше незахищені чутливі зони горла і шиї були великим пропуском в безпеці. Якщо взяти статистику, то травми в цих зонах внаслідок аварій трапляються не так часто, як інших частин тіла. Проте, такі зони несуть непропорційно високий ризик для мотоциклістів. Наслідки травм шиї і горла часто суворі. Щоб закрити цю прогалину в безпеці, BMW Motorrad створив систему c науковою назвою - систему захисту шиї. Головна мета - знизити найбільш часті травми хребта при падінні. Вони відбуваються через надмірне витягування голови вперед (що викликало травми хребта більш, ніж в 60% випадків), тому і внаслідок тиску на шию вниз під впливом шолома.

1/1

Основний принцип системи захисту шиї BMW Motorrad простий - утримувати голову при ударі і тим самим запобігти її нахил під небезпечним екстремальним кутом. Спеціальна конструкція системи захисту шиї BMW Motorrad забезпечує це чотирма способами: завдяки амортизуючого матеріалу на поверхні і поверхонь для підтримки тіла, високої гнучкості окремих компонентів, керованого стискання системи рухомих частин, поверхня яких має фрикційний опір і, таким чином, розсіює енергію в контрольованих розривах у час екстремальних впливів на поглинання енергії системи.

Висока ефективність системи обумовлена ​​тим фактом, що силові схеми, типові для нещасних випадків, що призводять до травм, проводяться безпосередньо від голови до верхньої частини тіла. Таким чином, окремі сегменти шийного відділу хребта залишаються без навантаження.

Завдяки використанню високоякісних і легких матеріалів, таких як вуглець і кевлар, система захисту шиї є легкою, що робить її зручною для носіння. Свобода пересування голови злегка обмежена з усіх боків, щоб запобігти небезпечному перенапруженню. Проте, все осі переміщення і кути огляду, необхідні для їзди на мотоциклі, залишаються доступними. Мотоцикліст швидко освоїться і не турбується про це при їзді. Навіть при більш тривалих поїздках і на високих швидкостях або під час різких, інтенсивних рухів на бездоріжжі система захисту шиї BMW Motorrad навряд чи відчувається і залишається легкою, як пір'їнка.

Систему захисту шиї BMW Motorrad можна носити поверх звичайних мотоциклетних курток. Вона складається з передньої і задньої частини, з'єднаних двома пряжками. Ці надійні, але прості у використанні пряжки означають, що систему можна швидко відкрити або закрити справа наліво або навпаки. Механізм пряжки також полегшує використання однією рукою.

1/1

Спочатку система була розроблена для гоночного спорту! Отже, всі профі в ралі і ендуро використовують цю систему захисту шиї. Але система захисту шиї призначена не тільки для спорту на бездоріжжі; це також правильний вибір для вуличних видів спорту. Ніяких обмежень цільової групи, як правило, не існує. Система захисту шиї BMW Motorrad забезпечує велику користь з точки зору безпеки для кожного мотоцикліста, що піклується про безпеку, від професіоналів до новачків, у всіх сферах мотоспорту, а також поза спортивного сектора, наприклад, для водіїв туристських мотоциклів.

Система захисту шиї BMW Motorrad доступна в двох основних розмірах: один для дітей і підлітків у віці від 5 до 16 років або для людей невисокого зросту і інший для дорослих. Вона може бути адаптована до мотоцикліста без необхідності будь-яких істотних модифікацій і забезпечена прокладками, доступними в трьох різних розмірах. Завдяки цьому комір збільшується або зменшується в міру необхідності.

Система захисту шиї BMW Motorrad може поєднуватися з усіма мотоциклетними шоломами BMW і всіма поширеними моделями конкурентів. Для використання системи захисту шиї BMW Motorrad рекомендується використовувати інтегральні шоломи. Система також довела свою ефективність при використанні з гоночними шоломами. Систему можна легко носити з захистом спини BMW Motorrad і з багатьма іншими звичайними засобами захисту спини, що випускаються конкурентами. Систему захисту шиї BMW Motorrad, що надягають поверх куртки, можна використовувати з будь-якою курткою BMW Motorrad або із захисною оболонкою BMW Motorrad.

У захисній куртці BMW Motorrad вже є підготовлене місце на спині, на якій розташовуються ребра системи захисту шиї. Тільки мотоциклісти, що їздять на Супербайк з «горбом» на шкіряному костюмі повинні виконати невелику модифікацію свого костюма. Для цього необхідно зробити невеликий отвір між горбом і костюмом, щоб можна було надіти задню частину.

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕТАЛЯХ

Безпека.

Інновації для задоволення від безперешкодної їзди.

ДІзнатись більше

Технології в деталях.

Все, що стоїть за мотоциклами BMW.

ДІзнатись більше
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.