loader

Опозитний двигун нового покоління: короткий огляд, особливості та принцип дії

Меню

ОПОЗИТНИЙ ДВИГУН НОВОГО ПОКОЛІННЯ.

Майже 100 років прагнення до досконалості.

Новий двоциліндровий опозитний двигун вражає своєю потужною тягою у всьому діапазоні оборотів. Його характер неможливо сплутати ні з чим. А тепер він став ще більш потужним і плавним в роботі - особливо на низьких оборотах. Технологія BMW ShiftCam забезпечує збільшення крутного моменту у всьому діапазоні оборотів і в будь-якій ситуації. Завжди, коли вам потрібна потужність - вона у вас є. Більше робочий об'єм, більше тяги, і все це - разом з меншою витратою палива. Справжній інженерний шедевр.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

143
Крутний момент 143 Нм, на 18 Нм більше, ніж у двигуна попереднього покоління
136
Потужність 136 к.с., на 11 к.с. більше, ніж у двигуна попереднього покоління
1.254
куб.см. - робочий об'єм, на 84 куб.см. більше, ніж у двигуна попереднього покоління
4
На 4% поліпшена паливна економічність

Легенда в новому втіленні.

Унікальна технологія зміни фаз газорозподілу і висоти підйому клапанів BMW ShiftCam забезпечує новому двигуну ще більше потужності й крутного моменту. Особливо це відчувається на низьких оборотах - двигун працює набагато впевненіше і рівніше. При цьому витрата палива теж знизилась. Куди б ви не відправилися - в місто, на шосе або на бездоріжжя, - цей двигун ідеально працює в будь-якій ситуації.

МОДЕЛІ З ОПОЗИТНИМ ДВИГУНОМ

Справжнє розмаїття.

Новий двоциліндровий опозитний двигун 1250 надзвичайно універсальний, а завдяки технології BMW ShiftCam він відмінно підготовлений до будь-якої ситуації. Тому будь-яка модель, оснащена цим мотором, відрізняється потужним прискоренням, плавністю роботи і потужною тягою у всьому діапазоні оборотів. Дізнайтеся більше про нові мотоцикли.

BMW R 1250 GS

Завдяки збільшеному крутному моменту у всьому діапазоні оборотів, обгони тепер даються набагато легше.

BMW R 1250 RT

Впевнений запас тяги в новому оппозитному двигуні - ваш супутник у подорожах.

У серці BMW Motorrad.

Найперший мотоцикл BMW, що з'явився в 1923 році, мав опозитний двигун і карданну передачу. Ця базова конструкція залишається неймовірно конкурентоспроможною і до цього дня. Опозитний двигун - це потужний характер, яким завжди славилися наші мотоцикли. Багато хто вважає його ідеальним типом силової установки для мотоцикла - все завдяки великій тязі і впевненому набору оборотів. А ще він просто відмінно звучить!

НОВІ МОДЕЛІ З ОПОЗИТНИМ ДВИГУНОМ.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.