loader

Коротко про головне: мотоцикли R 18

Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

НОВИЙ BMW R 18.

ВІДЧУТТЯ СВОБОДИ.

У новому круїзері R 18 в концентрованому вигляді відобразилася наша вікова історія. Вона простежується у величезному опозитному двигуні, відкритому карданному валі, каплевидному баку, чорному кольорі з подвійними білими цировками. Компанія BMW пишається R 18.

ДИЗАЙН R 18

Класика стилю

BMW R 18 впливає на всі органи чуття своїм класичним видом. Класичний стиль викликає приголомшливі враження.

R 18 First Edition

R 18

Взірець круїзера

Мотор - гаряче серце мотоцикла. Двигун круїзера служить ще і ключовим елементом дизайну. В низькому і довгому силуеті з каплевидним баком міститься чітке відсилання до незрівнянного мотоциклу BMW R 5 – легенді 1930-х.
R 18 привертає широкими можливостями для кастомізації, що відкриваються варіантами рулів і крил та завершуються вибором розміру коліс.

ВРАЖАЮЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА НОВОГО R 18

Старт

Ми займаємося виробництвом опозитних двигунів з 1923 року. І не збираємося відмовлятися від бездоганної концепції, яка зарекомендувала себе. Познайомтеся з найбільшим в історії BMW опозитним двигуном. При робочому об'ємі 1802 см3 і крутному моменті, що досягає 158 Нм, можна користуватися 150 і більш Нм в діапазоні 2 000-4 000 об/хв. При величезній потужності низкооборотного мотора в 91 к. с. ви завжди будете впевнено контролювати дорожню ситуацію.

1802
куб. см - об'єм
158
Нм, Крутний момент при 3,000 об/хв
690
мм - висота сидіння
290
км, запас ходу

ПРАВИЛЬНИЙ ШЛЯХ – ВАШ ШЛЯХ

#soulfuel – це наша пристрасть до мотоциклів та їзді на них. Ми – велика родина з єдиними цінностями. А ви з нами?

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.