loader

Система Race ABS: короткий огляд, особливості та принцип дії

Меню

СИСТЕМА RACE ABS.

Система BMW Motorrad Race ABS встановлює орієнтир, коли мова заходить про сучасну технологічну розробку ABS на мотоциклах. Вона була розроблена для суперспортивних додатків. Просто натиснувши на кнопку, водій може вибрати різні варіанти додатків і налаштувань двигуна, так само як і настройки, адаптовані для BMW Motorrad Race ABS - включаючи настройки для мокрої дорожньої поверхні ( «Дощ»), вулиці ( «Спорт»), гоночних трас для суперспортивних шин ( «Гонка») або гоночних трас для сликів ( «Слік»). Вони можуть спільно використовуватися з відповідними режимами їзди і ідеально підлаштовані один під одного, щоб забезпечити найвищу ступінь безпеки.

1/1

Race ABS від BMW Motorrad - це нова система, яка знову значно легше, ніж попередні частково інтегровані системи. З вагою модуля управління всього 1,5 кг і загальною вагою всього 2,5 кг вона забезпечує відмінні передумови для використання в суперспортивних мотоциклах. Крім легкої ваги, система також особливо вражає своєю покращуваною реакцією.

Це стало можливим завдяки чотирьом датчикам тиску, ідеально взаємодіє як один з одним, так і в рамках всієї системи. У поєднанні з удосконаленням виявлення відриву задніх коліс дана система тепер може розрізняти нерівну поверхню і блокує заднє колесо краще, ніж попередня система. При натисканні на важіль ручного гальма активується передє дводискове гальмо, при цьому гальмо заднього колеса створює тільки невеликий гальмівний тиск. При натисканні на важіль ножного гальма активується тільки гальмо заднього колеса. У режимах їзди «Race» і «Slick» виявлення відриву задніх коліс не втручається в запити гонщика на гальмування. Режим «Slick» дозволяє просунутим гонщикам виконувати так званий гальмівний дрифт, не відмовляючись від переваг ABS переднього колеса.

Використання четвертого датчика тиску в контурі переднього колеса дозволяє регулювати тиск переднього колеса з більшою чутливістю, ніж в попередній системі BMW Integral ABS II, так як фактичні значення тиску в контурах управління і коліс можуть бути безпосередньо зіставлені один з одним. Це також дозволяє обійтися без відкривання дросельної заслінки, що призводить до оптимального значення тиску і ідеальної керованості. Для особливих вимог систему Race ABS від BMW Motorrad можна відключити окремо.

Навіть якщо нова система Race ABS від BMW Motorrad - як і будь-яка інша система ABS - не може вийти за фізичні межі, вона забезпечує цінну підтримку і є величезною перевагою, коли справа стосується безпеки гонщика.

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕТАЛЯХ

Безпека.

Інновації для задоволення від безперешкодної їзди.

Дізнатись більше

Технології в деталях.

Все, що стоїть за мотоциклами BMW.

Дізнатись більше
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.