loader
Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

BMW S 1000 XR

ПІДКОРЮВАЧ ПОВОРТІВ І КІЛОМЕТРІВ

Якщо ви читаєте ці рядки, то напевно шукаєте ультимативний мотоцикл. Неймовірно швидкий на прямих і в поворотах. На якому можна одним разом махнути за тисячу кілометрів навіть по не ідеальній дорозі. І при цьому зручний для щоденних поїздок. Ви знайшли його.

Новий S 1000 XR - це мотоцикл, який не визнає ніяких компромісів. Він ідеально поєднує в собі спортивний стиль і витривалість на довгих дистанціях. Його двигун, запозичений у моделі RR, забезпечує неймовірну динаміку. А чудова ергономіка з прямою посадкою і відмінний вітрозахисник дозволяють відправитися у будь-яку подорож.

Гоночна траса, яка закінчується там, де ви захочете. Так і має бути. Це для нас означає XR. А для вас?

#NeverStopChallenging.

ДИЗАЙН S 1000 XR

1/1

Дизайн під стать характеру

BMW S 1000 XR - всемогутній мотоцикл, і це видно з першого погляду. Гострі грані переднього обтічника задають характер дизайну і підкріплюються ефектними деталями та кольорами.

Вузькі світлодіодні фари, короткий хвіст - тут все говорить про його спорідненість зі спортбайком S 1000 RR. При цьому ергономіка XR з прямою посадкою, регульованим вітрозахисником і зручним кермом дозволяють атакувати повороти, і з комфортом здійснювати тривалі марш-кидки. Ми ж говорили, він всемогутній.

Кольори з характером

Мотоцикл повинен відображати ваш характер, і це стосується в тому числі і кольору. Яким ви хочете бачити ваш S 1000 XR - зухвалим і яскравим або більш стриманим і брутальним?

Light white/M Motorsport

Вже сама комбінація кольорів виглядає багатообіцяюче. Фірмові кольори M Motorsport підкреслюють тісний зв'язок S 1000 XR зі світом спортбайків. Пропонується з пакетом опцій M Package.

Стиль Triple Black

Жодних компромісів, жодних сумнівів. Енергетика та брутальність цього варіанта S 1000 XR, пофарбованого в колір Black storm metallic 2, просто зашкалюють!

Racing red 2

Колір пристрасті. Пристрасті до швидкості, поворотів і подорожей. Для тих, хто хоче здобути яскраві емоції ще до поїздки.

ЧОТИРИЦИЛІНДРОВИЙ РЯДНИЙ ДВИГУН

228
Споряджена маса мотоцикла 228 кг (по DIN) з заправленим баком, акумулятором M Lightweight, пакетами Tour і Dynamic
114
Макс. крутний момент 114 Нм при 9250 об / хв
165
Потужність 165 л. с. / 121 кВт при 11 000 об / хв
999
Робочий об'єм 999 куб. см.

Мотор, в який неможливо не закохатися

Цифри вражають, але не вони - головне. Головне - характер. Двигун S 1000 XR створений на базі двигуна від спортбайка S 1000 RR і був оптимізований для далеких поїздок і динамічних стартів: інша геометрія розподільного вала і випускний колектор забезпечують неперевершений крутний момент в дуже широкому діапазоні обертів. XR завжди готовий, а ви?

Менше маса, вище динаміка

Він не просто сприймається легким за кермом - новий S 1000 XR з таким же оснащенням важить на цілих 10 кг менше попередника. У найлегшій конфігурації маса мотоцикла складає всього лише 223 кг - і це з заправленим баком! А значить, він ще краще керується, ще швидше розганяється і ще краще сповільнюється. Зниження маси - це секретний ключ до підвищення всіх характеристик. І ми знайшли його.

ВІДЧУЙТЕ ПОТУЖНІСТЬ ЗВУКУ S 1000 XR

Старт

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ S 1000 XR

#NEVERSTOPCHALLENGING

#NeverStopChallenging - тут ви можете зустріти райдерів із товариства, які думають так само, як ви. Людей, для яких рекордний час дня становить всього один день, тому що для них кожен кілометр і кожен поворот - це новий виклик.

 

ЕКІПІРУВАННЯ

Для справжнього спорту.

Комбінезон ProRace.

Застебнувши блискавку комбінезона ProRace, ви відразу зрозумієте: жарти в сторону, тепер все буде по-справжньому.

Неперевершена витривалість на довгих дистанціях.

Костюм XRide.

Інноваційний комбінезон XRide - це максимальний комфорт, ударостійка шкіра і захист від негоди.

Дві частини, одна ідея.

Комбінезон Roadster.

Підвищений комфорт і безпека - основні риси комбінезона з високоміцної шкіри наппа.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.