loader

Залишайся в своїй стихії: Стерлінг Тейлор про мотоцикли BMW.

Меню

ПОВНІСТЮ В СВОЇЙ СТИХІЇ.

Стерлінг Тейлор любить завдання за межею можливого.

Піднімаючись наверх, він намацує опору кінчиками пальців ніг і хапається руками за виступ скелі: Стерлінг Тейлор – скелелаз, якого не зупиняє страх висоти. Він любить складності. Його мотоцикл теж.

«
Поїздки на мотоциклі схожі на підкорення вершин. І там, і там ви в своїй стихії.
Стерлінг Тейлор
»

Подолання перешкод.

Найбільше на світі Стерлінгу подобаються дві речі: скелелазіння і поїздки на F 850 GS. «Щоб піднятися на скелю, мені потрібно вийти зі своєї зони комфорту і навчитися новому, – каже він. – Я вважаю, що людям важливо бувати на природі, відкривати її для себе і не заважати розвитку подій». Поїздки на мотоциклі схожі на скелелазіння. Вони дають можливість багато чого довідатися про життя – кожен день.

Це шлях до вражень.

Як би дивно це не звучало, але Стерлінгу доводиться боротися зі страхом висоти під час підйому. Страх не зник навіть через роки занять скелелазінням. «Взагалі-то це непогано, тому що загострює відчуття життя, – скеля висотою 600 метрів для нього не перешкода. – Ставлячи перед собою складні завдання, людина росте як особистість». Мета Стерлінга – не просто досягти вершини, а отримати враження в процесі. Вершина – це бонус.

«
Поїздки на мотоциклах – теж непоганий спосіб багато чого довідатися про життя. Для мене це ціла філософія. Особиста філософія, яку я вивчаю день у день під час поїздок. Від одного пункту до іншого. Від однієї пригоди до іншої.
Стерлінг Тейлор
»
1/1
«
Скелелазіння приваблює тим, що в процесі підйому ви пізнаєте себе.
Стерлінг Тейлор
»

Стерлінг кидає виклик самому собі.

Щоб піднятися на скелю, потрібно повністю викластися. Постійна підготовка – це перш за все закалка характеру. Чим сильніше стає характер, тим більше напружується тіло. Стерлінгу потрібно бути готовим до довгих маршрутах. Він майже щодня підіймається на скелі, відточуючи свою майстерність, і ставить перед собою складні завдання, тренуючись все інтенсивніше, долаючи себе. «Далі відбувається щось дивне. Через рік піднімаєшся на скелю, про підкорення якої навіть не думав».

Серед прекрасних пейзажів.

Прокидаючись вранці, Стерлінг нагадує собі про те, що його мотивує. «Має бути ще багато чому навчитися і багато чого спробувати». Це його девіз. Його мета – втекти від мирської буденності. Йому потрібно сприймати світ інакше і як можна частіше відчувати особливе тремтіння. Скелелазіння і поїздки на мотоциклах – справжні віддушини. Колись він цілий рік подорожував на своєму двоколісному другові. «Я проїхав через 47 штатів і жодної ночі не провів в мотелі. Я завжди спав поруч з байком. Іноді навіть під дощем».

Мотоцикл на всі випадки життя.

Стерлінг виріс в Техасі і почав їздити в дев'ять років. У його друзів теж були мотоцикли. У вихідні він зустрічався з друзями, і вони колесили по сільській місцевості. У 15 років він потрапив на мотоциклі в аварію. Мати Стерлінга заборонила йому їздити, але він продовжував зустрічатися з друзями. «Мама не знала, але я як і раніше катався». У ті роки він їздив на кросових мотоциклах. Сьогодні ж він вважає за краще моделі, які підходять як для шосе, так і для бездоріжжя». Наприклад, F 850 ​​GS. Це важливий для мене момент, особливо коли потрібно їхати в інше місто по роботі. І ще це добре для розширення кругозору, наприклад якщо я хочу відправитися на пошуки пригод разом з друзями і зробити що-небудь божевільне».

Я полюю за емоціями.

Ісаак Джонстон вирушає в дорогу, спонукуваний цікавістю і ентузіазмом.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

Підходящі мотоцикли.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.