loader

Ксеноновая фара: короткий огляд, особливості та принцип дії

Меню

КСЕНОНОВА ФАРА.

«БАЧИТИ І БУТИ ВИДИМИМ» - ТЕПЕР КРАЩЕ, НІЖ БУДЬ-КОЛИ РАНІШЕ.

BMW Motorrad є першим в світі виробником, що пропонує ксенонові фари ближнього світла, спеціально розроблені для мотоциклів в якості додаткового обладнання. Ця технологічна інновація тепер робить їзду на BMW ще більш комфортною і безпечною. Ксенонове ближнє світло також споживає на 30% менше енергії, ніж звичайні галогенні лампи, і в той же час забезпечує значно більший термін служби.

Яскравий живий синій промінь світла, що створюється ксеноновою технологією, в два рази сильніше, ніж у стандартних галогенних лампах

Циліндричний екран лампи для відбивача був розроблений спеціально для ксенонових фар мотоцикла, щоб уникнути небажаного розсіяного світла і засліплення. Це дозволяє значно поліпшити і зробити більш рівномірним освітлення дороги в темряві і при поганій видимості, надаючи можливість швидше виявляти потенційні небезпеки. Це також дозволяє іншим учасникам дорожнього руху краще бачити мотоциклістів.

Ксенонові лампи генерують світло відповідно до принципу газового розряду. Іскровий розряд між електродами в лампочці, заповненій ксеноновими газом, створює «іонізований газовий тунель», через який протікає електричний струм. Це призводить до того, що газ загоряється. Освітлення і інтенсивність світла вище, ніж при використанні звичайних галогенних ламп. Спектральний склад ксенонового світла дуже схожий на природний денне світло і, отже, значно покращує візуальний комфорт мотоцикліста.

Ксенонове ближнє світло BMW Motorrad - ще один важливий етап на шляху ще більшої активної безпеки і комфорту при їзді на мотоциклах.

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕТАЛЯХ

Безпека.

Іновації для задоволення від безперешкодної їзди.

Дізнатись більше

Технології в деталях.

Все, що стоїть за мотоциклами BMW.

Дізнатись більше
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.