loader

Коротко про головне: мотоцикли F 850 GS Adventure

Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

BMW F 850 GS ADVENTURE.

СВІТ ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ПРИГОД.

Нас тягне незвідане. Ми прагнемо постійно рухатися вперед і знаходити нове. По дорогах або бездоріжжю. Для нас важливі подорожі. Справжні далекі мандри!

З новим BMW F 850 ​​GS відкриваються невідомі горизонти. Він завжди демонструє готовність вирушити в дорогу, назустріч пригодам. Цей мотоцикл створений, щоб подорожувати, вибираючи довгі і складні маршрути, як справжні першовідкривачі. Ті, кому ніякі цілі не здаються недосяжними. А ніякі дистанції – занадто довгими.

Відкривайте для себе величезний світ. Вам допоможе в цьому надійний і могутній супутник – новий F 850 ​​GS Adventure.

ДИЗАЙН F 850 GS ADVENTURE

Стильний і оригінальний

Для нового F 850 GS Adventure типовий силует і характерні особливості, властиві моделям серії GS. Розташувавши баки по центру між сидінням і кермом, забезпечили ідеальне балансування. Заодно задня частина мотоцикла обзавелася красивою формою. Ви не схожі на інших, значить, мотоцикл F 850 GS Adventure цілком у вашому смаку. Йому властиві оригінальність, потужність і ефектність.

Сірий Icegrey uni

Пригода починається: ваш мотоцикл F 850 GS Adventure в базовому сірому кольорі Icegrey готовий до будь-яких маршрутів.

Стиль Rallye

У цьому стилі новий F 850 GS Adventure дійсно вражає. Синій Lupin blue metallic з білими і червоними контрастними кольорами утворює знаменитий три-колор BMW. Відмінні риси стилю «Rallye» – вкорочене вітрозахисне скло спортивного дизайну, сидіння Rallye, а також вилка і колісні диски з анодируванням золотистого кольору.

Стиль Exclusive

Виразний і ексклюзивний: F 850 GS Adventure в сірому кольорі Granitgrau metallic виглядає особливо ефектно. Вилка та колісні диски золотистого кольору надають мотоциклу виключно благородний зовнішній вигляд.

Мандрівник, готовий до викликів

За кермом F 850 ​​GS Adventure мотоцикліст сповнений впевненості, в яку б точку на земній кулі не закинула його доля. Мотоцикл створений для справжніх мандрівників. Він забезпечує їм максимальний комфорт, чому сприяють:

 • високе вітрозахисне скло, яке можна відрегулювати по висоті;
 • комфортне сидіння;
 • збільшений паливний бак, що вміщає 23 літра.

Захисні дуги надійно прикривають в подорожах в найвіддаленіших куточках Землі. Стандартна комплектація забезпечена дугами, що дозволяють кріпити багажну систему. Залишається завантажити потрібні речі в кофр або рюкзак і можна вирушати в дорогу.

1/1

ДВОЦИЛІНДРОВИЙ РЯДНИЙ ДВИГУН

92
Н · м при 6,250 об / хв
23
л (об'єм паливного бака)
550
Максимальний запас ходу в км
211
кг - вантажопідйомність
Двоциліндровий чотиритактний рядний двигун з водяним охолодженням

Міць, що тягне до відкриттів

F 850 ​​GS Adventure створений, щоб підкорювати світ. Двоциліндровим двигуном нового покоління потужністю 95 к.с. забезпечується тяга, якої буде достатньо в будь-якій точці на планеті. Новий двигун демонструє:

 • видатну потужність;
 • плавну роботу;
 • породисте звучання;
 • вражаючу чуйність;
 • помірну витрату палива – всього 4,1 л на 100 км (відповідно до стандарту WMTC).

Крутний момент 92 Нм при 6250 об/хв дозволяє впевнено проходити довгі і складні маршрути. А потужність цілком достатня, щоб не відчувати проблем на бездоріжжі, знайденому в будь-якій точці земної кулі.

ВІДЧУЙТЕ ЗВУК НОВОГО F 850 GS ADVENTURE

Старт
Старт

Стандартний глушник

Навіть стандартна вихлопна система звучить дуже соковито породисте: відчуйте це самі!

Глушник HP

Першокласний глушник з титановим корпусом забезпечує вражаючий звук і відмінно виглядає.

Нові можливості

Режими водіння Rain і Road в стандартній комплектації.

Ми ж говорили, цей мотоцикл готовий до будь-яких умов – в тому числі погодних. У режимі Rain відгуки двигуна стають плавніше, ABS і система контролю курсової стійкості ASC конфігуруються на рух по слизькій дорозі. У режимі Road двигун стає відчутно більш чуйним, а електронні системи змінюють алгоритм роботи відповідно до зрослого зчеплення. Крім того, в якості опції для BMW F 850 GS Adventure пропонуються режими водіння Про, які дозволяють адаптувати мотоцикл під ще більший спектр умов.

Система ASC в стандартній комплектації.

Вхідна в стандартну комплектацію система запобігання пробуксовці ведучого колеса ASC підвищує безпеку на будь-якому покритті. Залежно від стану дороги і характеру руху вона обмежує передаючий крутний момент двигуна, тим самим значно збільшуючи активну безпеку водіння в потенційно небезпечних ситуаціях. При русі по бездоріжжю систему ASC можна відключити.

Зчеплення прослизаючого типу.

Нове зчеплення, що прослизає відчутно підвищує безпеку руху – особливо в ситуаціях гальмування, пов'язаних з одночасним перемиканням на нижчу передачу. Крім того, воно забезпечує значне зниження зусилля на важелі зчеплення.

ОСОБЛИВОСТІ BMW F 850 GS ADVENTURE

Ергономіка

Ергономіку F 850 ​​GS Adventure надихнули надії надовго відправитися подорожувати. Серійна комплектація передбачає висоту сидіння, рівну 875 мм. Це оптимальна величина для протяжного маршруту. Не підходить? Вибирайте відповідний варіант серед сидінь різної висоти, пропонованих як опція або аксесуар. Вибір великий і дозволяє підібрати ідеальне сидіння з урахуванням зросту і ваги для кожного водія. Підлаштовуйте мотоцикл під себе, а не пристосовуйтеся до нього.

Стандартна комплектація дозволяє досягти високого ступеня комфорту за рахунок:

 • регульованих важелів перемикання передач, зчеплення і гальма;
 • підніжки Enduro;
 • високого алюмінієвого керма.

Гарантоване досягнення місця призначення

Мотоцикл міцний і надійний. А також оснащений 23-літровим паливним баком, що гарантує більш ніж 500-кілометровий запас ходу. Такі відстані іншими підкоряються хіба що в мріях. Можна бути впевненим, що намічений пункт призначення буде досягнутий. При високому рівні комфорту з таким компаньйоном можна вирушати в далекі мандри.

Ідеальну пристосованість цього мотоцикла до далеких доріг доповнюють такі важливі елементи як поліпшений захист від вітру і комфортне сидіння.

Впевнене пересування по будь-яким покриттям

В далеку дорогу не можна вирушати без мотоцикла, який не підведе в будь-яких умовах. На BMW F 850 ​​GS Adventure можна подорожувати по пустелі і горах, річкових долинах і височинах. Він вселяє впевненість, як би не складалися обставини.

Заводська комплектація оснащена всім необхідним, щоб подовгу подорожувати і пересуватися по бездоріжжю:

 • потужною рамою;
 • енергоємною підвіскою з виделкою перевернутого типу спереду і моноамортизатором ззаду;
 • ходом підвісок, рівним 230 мм спереду і 215 мм ззаду;
 • системою ABS, яку при бажанні можна відключити;
 • режимами Rain і Road, для активації яких досить натиснути кнопку.

З пакетом «Режим водіння Про» рух мотоцикла F 850 ​​GS Adventure по пересіченій місцевості здійснюється з ще більшою впевненістю, адже в нього включені:

 • використання режимів Enduro і Enduro Pro;
 • 21-дюймове переднє колесо з безкамерною шиною, що забезпечує впевненість ходу;
 • підніжки Enduro;
 • захист картера двигуна;
 • дуги протектора рук.

Спеціальне обладнання для F 850 GS Adventure

Адаптивна підвіска Dynamic ESA

Опціональною адаптивною підвіскою Dynamic ESA (системою електронного регулювання підвіски) автоматично регулюються характеристики демпфування і величина дорожнього просвіту. Зміни визначаються завантаженням і умовами руху.

Режими руху Pro

Ситуація, що змінилася на дорозі не стане проблемою, адже мотоцикл легко адаптується до неї завдяки режимам водіння Pro. До стандартної комплектації, що включає режими Rain і Road, додаються ще два – Enduro і Enduro Pro. Замовлення режимів водіння Pro припускають трансформацію серійних систем ABS і ASC в системи ABS Pro і DTC.

У режимі Enduro забезпечуються:

 • плавність відгуку двигуна на поворот ручки газу;
 • настройка системи допомоги ABS Pro і системи динамічного контролю стійкості DTC на їзду в умовах бездоріжжя із застосуванням стандартних шин.

Водій з досвідом, якому доводиться подовгу їздити по пересіченій місцевості, вважатиме за краще використовувати режим Enduro Pro, якому властива:

 • оптимальність відгуку двигуна на поворот акселератора;
 • настройка систем ABS Pro і DTC під застосування позашляхових шин;
 • відключення системи ABS для заднього колеса.
Приладова панель Connected

Дисплей надає відмінну графіку. І це далеко не все. До приладової панелі підключаються смартфон і гарнітура в шоломі. Тепер можна здійснювати дзвінки, вибирати улюблені музичні композиції, керувати навігаційною системою, тримаючи руки на кермі.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Бортовий комп'ютер Pro

Бортовий комп'ютер Pro:

 • забезпечує необхідною інформацією;
 • дозволяє зручно керувати мотоциклом;
 • має безліч функцій, щоб відобразити основні показники.
Багажні системи

Готуючись до далекої подорожі, приділяєш багажу чимало уваги. Його потрібно раціонально укласти. У перелік опціонального оснащення BMW F 850 GS Adventure входять:

 • алюмінієві кейси;
 • сумка на заднє сидіння мотоцикла;
 • сумка на бак.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ BMW F 850 GS ADVENTURE

Спортивний глушник HP

Першокласний глушник з титановим корпусом забезпечує вражаюче насичений звук і свідчить про спортивний характер мотоцикла. Зменшує вагу мотоцикла приблизно на 2,3 кг у порівнянні з серійною моделлю.

Алюмінієвий топкейс

Герметичний топкейс великої місткості, що замикається – ідеальне рішення для любителів подорожей, які вимогливі до себе і своїм оснащенням: топкейс з алюмінію ємністю приблизно 30 літрів пропонує досить місця для зберігання шолома BMW Motorrad. Міцний кейс не пропускає пил і воду, а його практичні деталі вражають своєю ефективністю навіть в екстремальних умовах.

Світлодіодні вказівники повороту

Покажчики повороту гарної форми з білим склом ідеально доповнюють зовнішній вигляд мотоцикла.

ЕКІПІРУВАННЯ ДЛЯ ПРИГОД.

Костюми

Костюм EnduroGuard чорного кольору

Дихаючий, вітронепроникний і водовідштовхувальний професійний костюм Enduro.

Взуття

Чоботи Gravel

Водонепроникні, практичні шкіряні чоботи Enduro для подорожей.

Шоломи

Шолом GS Carbon матового чорного кольору

Аеродинамічний шолом Enduro зі 100-процентного вуглецевого волокна.

Перчатки

Перчатки EnduroGuard

Дихаючі, водовідштовхувальні і вітронепроникні перчатки.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.