loader

Коротко про головне: мотоцикли R nineT /5

Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

НОВИЙ BMW R NINE T /5

ЛЕГЕНДАРНИЙ ОПОЗИТ

BMW R nineT /5 був створений до 50-річного ювілею легендарної серії мотоциклів /5, які випускалися в кінці 60-х і початку 70-х років минулого століття і отримали прізвисько Wunderbike, «чудо-мотоцикл». Дизайн R nineT /5 ідеально відображає дух тієї епохи, при цьому це – сучасний і зручний мотоцикл з відмінною керованістю, динамікою і гальмами, на якому можна їздити кожен день. Справжнє диво.

Тут все так само, як це було 50 років тому. Забарвлення бака з ефектом градієнту і нанесеними вручну цировками. Вилка сріблястого кольору з чорними пильовиками. Комфортне ретро-сидіння з акцентами з білої шкіри і хромованими деталями. Бічні накладки з шліфованого алюмінію. Не доводиться сумніватися: BMW R nineT /5 – не модна іграшка в ретро-стилі, а справжня класика.

WUNDERBIKE, ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

1969
Старт виробництва мотоциклів серії / 5
2019
Старт виробництва ексклюзивної серії R nineT / 5
750
куб.см., робочий об'єм опозитного двигуна моделі R 75/5
1.170
куб.см., робочий об'єм опозитного двигуна моделі R nineT / 5
Двоциліндровий чотиритактний двигун R nineT Pure повітряно-масляного охолодження

Двоциліндровий опозитний двигун BMW R nineT /5 з повітряно-масляним охолодженням – це серйозна потужність та впевнена тяга з самих низів. А завдяки антиблокувальній системі гальм BMW Motorrad ABS і протибуксувальної системі ASC Automatic Stability Control, які входять в стандартну комплектацію, ситуація завжди під контролем. R nineT /5 – це поєднання класичного вигляду і сучасних технологій. Вам захочеться обертатися услід цьому мотоциклу не тільки тому, що він відмінно виглядає – вам завжди буде хотітися знову опинитися за кермом!

ВІДЧУЙТЕ ЗВУК R NINE T /5

Старт

Вся суть їзди на мотоциклі

Серія мотоциклів /5 була справжнім проривом для свого часу. Серед головних технічних інновацій тих мотоциклів були електричний стартер і карбюратори Bing на топ-версії R75 /5, а зовні моделі виділялися величезним вибором кольорів. Саме /5 остаточно перевернули ставлення до мотоциклу в масовій свідомості: він перестав бути просто транспортним засобом і став засобом для отримання задоволення. А в Німеччині серія /5 отримала прізвисько Wunderbike, «чудо-мотоцикл».

1/1

Берлін: завжди щось нове

Новий мотоцикл виготовлявся на новому заводі, побудованому в Берліні до кінця 60-х. Тут близько 400 фахівців з 1969 року вручну збирали кожну модель серії /5. Все почалося з 30 мотоциклів в день, але вже через рік обсяг виробництва досяг 12 287 мотоциклів. До 1973 року, коли компанія представила заміну серії /5, з конвеєра заводу Шпандау зійшло 68 956 мотоциклів.

Індивідуальність і особливий підхід до сих пір повсюди на заводі BMW Motorrad в Берліні. Наприклад, на одному конвеєрі зі стандартними мотоциклами тут збираються моделі з так званою «Опцією 719» – унікальні екземпляри на спецзамовлення. Сьогодні під назвою Option 719 пропонуються ексклюзивні елементи, наприклад фрезеровані деталі і ковані колеса.

ІНШІ МОДЕЛІ HERITAGE

R nineT Pure

Heritage

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

R nineT Scrambler

Heritage

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.