loader

Коротко про головне: мотоцикли R nineT Urban G/S

Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

BMW R NINET URBAN G/S

АВТЕНТИЧНИЙ, ПОМІТНИЙ, ГАРМОНІЙНИЙ

Обхідні шляхи - улюблений маршрут. А якщо він до того ж пролягає по гравію, то R nineT Urban G/S виявиться в своїй стихії. В образі мотоцикла добре помітні риси перших моделей G/S - перш за все, легендарного BMW R 80 G/S. Геометрія зі зручною вертикальною посадкою, збалансовані динамічні властивості і опозитний двигун з його неповторним звуком кидають вам виклик: саме час знову написати історію разом з R nineT Urban G/S - вашу історію. Абсолютний #Soulfuel.

ТРАДИЦІЇ В НОВОМУ ВТІЛЕННІ

Оберіть дизайн R nineT Urban G/S

У 80-ті роки ніхто не міг спокійно пройти повз BMW R 80 G/S. Три кольори R nineT Urban G/S - пряме відсилання до тих неповторним часів.

Light white і триколор

Сяючий білий колір, чорна рама і яскраво-червоне сидіння роблять мотоцикл схожим на знаменитий R 80 G/S, який тріумфально виграв ралі «Париж-Дакар».

Option 719 Black storm metallic/Racing red

Завдяки глибокому чорному кольору і червоній рамі образ R nineT Urban G/S стає особливо динамічним і ефектним.

Модель 40 Years GS

Чорний і жовтий: кольори, запозичені у легендарного R 100 GS на прізвисько «Джміль», нагадують про 40-річну історію GS, насичену перемогами і пригодами.

«
Мотоцикл, що пробуджує спогади. Сісти і сховатися за горизонтом: сам шлях і є мета.
Уллі Зенгенбергер (Ulli Sengenberger), колір, графіка і дизайн R nineT
»

Створіть власну легенду

R nineT Urban G/S дає вам унікальну можливість доторкнутися до легенди. Завдяки пакету фрезерованих деталей Option 719 Classic ви зможете підкреслити унікальність вашого мотоцикла. А анодовані золотисті колеса з перехресними спицями круто виглядають в місті та незамінні на бездоріжжі.

ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗНАЄ ТОЛК В ЗАДОВОЛЕННІ - ЗАДОВОЛЕННІ ВІД ВОДІННЯ

Старт

Чистий захват при кожному прискоренні

Заряд енергії в вуличному русі або спонтанний виїзд на гравійну дорогу? Опозитний двигун з повітряно-масляним охолодженням підтримає будь-яку вашу ідею. Оптимізована характеристика крутного моменту гарантує збільшену тягу в діапазоні 4000-6000 об/хв. При цьому максимальний крутний момент все так же складає 116 Нм при 6000 об/хв.

116
Н · м - макс. крутний момент при 6000 об. / хв
223
кг - споряджена маса
1.170
куб.см. робочий об'єм
850
мм - висота сидіння
Двоциліндровий опозитний двигун з повітряно-масляним охолодженням

БЕЗПЕКА ТА КОМФОРТ

Характер всемогутнього G/S

Мотоцикл R nine T Urban G/S вражає своїми збалансованими динамічними властивостями. У новому режимі Dirt режимів руху Pro ви можете відрегулювати системи ASC і DTC так, щоб вони спрацьовували значно пізніше, допускаючи ковзання і пробуксовку при русі по гравійним дорогах. А система адаптивного освітлення поворотів покращує видимість на внутрішньому радіусі повороту при нахилі від 7° до 25°.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ #SOULFUEL

Колекція Heritage

ДО КОЛЕКЦІЇ HERITAGE
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.