loader

Коротко про головне: Новый S 1000 XR

Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

НОВИЙ BMW S 1000 XR.

ШВИДКІСТЬ. ДИНАМІКА. ВИТРИВАЛІСТЬ. ЕРГОНОМІКА.

Шукаєте винятковий мотоцикл, що поєднує в собі важко поєднувані достоїнства? Щоб неймовірно швидко мчати по прямій і проходити повороти. За раз подолати тисячокілометровий маршрут, прокладений не по ідеальним дорогам. Зручно здійснювати щоденні поїздки. Такий мотоцикл вже створений.

Новий S 1000 XR не визнає компромісів. Це ідеальне поєднання спортивного стилю і витривалості, необхідної в довгому шляху. Неймовірна динаміка забезпечується двигуном, запозиченим у моделі RR. Завдяки чудовій ергономіці і відмінному вітрозахисту можна вирушати по будь-якому маршруту. Ви завершите гоночну трасу за власним бажанням. Як і повинно бути. Саме так ми розуміємо, що означає XR. А ви? #NeverStopChallenging.

ДИЗАЙН S 1000 XR

1/1

Дизайн говорить про характер.

BMW S 1000 XR підвладне все. Характер дизайну задається гострими гранями переднього обтічника. Його підкріплюють ефектні деталі і кольори. Спорідненість з спортбайком S 1000 RR підтверджується вузькими світлодіодними фарами і коротким хвостом. При цьому ергономіку XR (пряма посадка, регульований захист від вітру, зручне кермо) створили такою, щоб легко проходити повороти і комфортно почувати себе під час тривалих марш-кидків. Йому дійсно підвладне все.

Колір як відображення характеру.

В мотоциклі відображається характер водія. Це відноситься і до вибору кольору. Який ваш S 1000 XR – яскравий і зухвалий або стриманий і брутальний?

Style Sport

Від гоночної траси до дороги: Style Sport поєднує в собі лакофарбове покриття Light White/Racing Blue Metallic/Racing Red з елегантними гоночними компонентами, такими як титановий спортивний глушник або полегшений акумулятор M.

Червоний Racing Red / білий матовий металік White Aluminium

Готовність до атаки прямо з кільцевого треку: це яскраве поєднання кольорів підкреслює спортивний характер S 1000 XR.

Сірий Ice Grey

Світло-сірий колір Ice Grey ідеально контрастує з чорними деталями, підкреслюючи гострі лінії S 1000 XR. Стриманий стиль – для тих, хто звик не говорити, а діяти.

ЧОТИРИЦИЛІНДРОВИЙ РЯДНИЙ ДВИГУН

228
Споряджена маса мотоцикла 228 кг (по DIN) з заправленим баком, акумулятором M Lightweight, пакетами Tour і Dynamic
114
Макс. крутний момент 114 Нм при 9250 об / хв
165
Потужність 165 л. с. / 121 кВт при 11 000 об / хв
999
Робочий об'єм 999 куб. см.

Мотор, який дозволить вам багато що.

Цифри багато скажуть про двигун мотоцикла S 1000 XR, але не відобразять головного – його особливого характеру. Мотор створили, взявши за основу двигун спортбайка S 1000 RR. Проведена оптимізація дозволяє рівно успішно здійснювати далекі поїздки і динамічно стартувати. Зміна геометрії розподільного вала в поєднанні з випускним колектором дозволили домогтися неперевершеного крутного моменту. Він досягається в надзвичайно широкому діапазоні оборотів. XR знаходиться в постійній готовності.

Легше та динамічніше.

Новий S 1000 XR зберіг оснащення, яке належало попереднику, але при цьому став легше на цілих 10 кг. Найлегша конфігурація навіть із заповненим баком дає вага, яка дорівнює всього лише 223 кг! Відчуття легкості за кермом підтверджується цифрами. Мотоцикл став краще управлятися, швидше розганятися і краще сповільнюватися. Потрібно було знайти ключ для підвищення всіх характеристик. І він був знайдений – в зниженні маси.

ВІДЧУЙТЕ ПОТУЖНІСТЬ ЗВУКУ S 1000 XR

Старт

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ S 1000 XR

ПІДХОДЯЩЕ ЕКІПІРУВАННЯ

Для справжнього спорту.

Комбінезон ProRace.

Застебнув блискавку комбінезона ProRace, ви відразу зрозумієте: жарти в сторону, тепер все буде по-справжньому.

Неперевершена витривалість на довгих дистанціях.

Костюм XRide.

Інноваційний комбінезон XRide – це максимальний комфорт, ударостійка шкіра і захист від негоди.

Дві частини, одна ідея.

Комбінезон Roadster.

Підвищений комфорт і безпека – основні риси складеного комбінезона з високоміцної шкіри наппа.

ІНШІ МОДЕЛІ

Новий BMW F 900 XR

Adventure

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Новий BMW F 900 R.

Roadster

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

R 1250 GS

Adventure

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.