loader
Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

K 1600 Grand America – Option 719 Midnight

BMW K 1600 GRAND AMERICA

СПЕЦІАЛЬНА МОДЕЛЬ OPTION 719 MIDNIGHT

Ви любите подорожувати із шиком? Наша відповідь: вперше у серійному виробництві мотоциклів ми використали складний метод імерсійного друку, завдяки якому кожен мотоцикл стає унікальним. При цьому забарвлення Option 719 Midnight приховує цілий всесвіт. Кожна зірка індивідуальна і є частиною єдиного цілого.

1/1

ЗНАЙОМСТВО З ВИРОБНИЦТВОМ

Шар за шаром

Нанесення фарби, що вимагає багато часу та зусиль, дозволило нам ретельно вивчити кожен етап робіт з першого пігменту: графічні елементи розташовані таким чином, що після монтажу виходить гармонійна загальна картина. Основою є колір Meteoric Dust II metallic. Сам космічний мотив нанесений на захисну плівку, що активується у водяній ванні. При цьому пігменти відокремлюються від основи та спливають.

Занурення у нові сфери

Для фарбування ми занурюємо у цю ванну відповідний компонент, щоб пігменти прилипли до нього. Через текучість води, розташування графічних елементів та форми деталей цей процес можна виконати лише вручну. Важливими є чутливість матеріалу, кут і швидкість занурення. Іншими словами, це тонкий процес. Кожна деталь стає неповторним, цілим всесвітом. Наприкінці вона покривається глянцевим лаком.

«
Імерсійна технологія фарбування дозволила нам створити нові ефекти лакофарбового покриття та графічних зображень, які були вперше застосовані в серійному виробництві мотоциклів.
Тереза Штукенброк
Дизайнер палітри кольорів
»
6
шарів для повного покриття
340000
зірок
1
занурення — без другого шансу
1
галактика

Інші особливості Option 719 Midnight

Крім лакофарбового покриття для виконання Option 719 Midnight доступні й інші ексклюзивні особливості комплектації. На кришці паливного бака є високоякісна емблема Midnight з алюмінію. Чорне сидіння Option 719 декороване принтом у вигляді хмар та написом з назвою моделі. Вітрозахисні щитки та наконечники ручок керма пофарбовані у чорний колір. Переднє крило, обтічники та кришка паливного бака виділені кольором Meteoric Dust II metallic: ексклюзивність до найдрібніших деталей.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.