loader

У пошуках незвіданого.

Меню

У ПОШУКАХ НЕЗВІДАНОГО.

Ісаак і Тейлор дали волю своїм інстинктам і відкрили для себе нові маршрути.

Вони не знайомі один з одним, але дещо пов'язує їх найбільше на світі: бачити нові пейзажі для них так само важливо, як дихати. Сідайте на байк – і в дорогу до незвіданого! Пункт призначення може бути де завгодно. Ісаак Джонстон і Стерлінг Тейлор завели свої двигуни, занурилися в атмосферу уїк-енду і просто вирушили в дорогу – їм були потрібні лише F 750 GS і F 850 GS.

ВІДКРИТТЯ НЕЗВІДАНОГО НА F 750 GS

Рухомі цікавістю.

Ісаак займається своєю справою. Його двигун - цікавістю. Ісаак вступає в світ нових можливостей і відкриває для себе чарівні місця на своєму BMW F 750 GS. Раптово він привертається чарівним озером, приймає позу справжнього водолаза і стрибає зі скелі. У польоті він відчуває потоки повітря, адреналін розноситься по венах. І входить в воду.

Маленькі пригоди і великі радості.

Чарівні моменти на лоні природи: Ісаак знімає їх на камеру. Він розповідає історії за допомогою фотографій. Щоб прожити свої розповіді самому, він шукає нові ракурси, і природа не втомлюється його дивувати – навіть маленькі пригоди можуть подарувати море задоволення. У вихідні він із задоволенням їздить на BMW F 750 GS. Його зона комфорту? Ісаак з неї виходить. Що робить його щасливим? Радість на обличчях інших людей.

ПОРИНЬТЕ В ЖИТТЯ ІСААКА
«
Обожнюю сюрпризи. Нема нічого кращого.
Ісаак Джонстон
»

ДІМ ВСЮДИ – F 850 GS

Кожен день не схожий на інші.

Поїздки на мотоциклі і скелелазіння – ідеальне поєднання для Стерлінга Тейлора. Він підкорює всілякі важкі ділянки на своєму F 850 GS і долає страх висоти, піднімаючись на скелі. Перш ніж почати сходження, Стерлінг спить вночі під відкритим небом поруч з байком, милуючись зірками і насолоджуючись моментом. «Я тікаю від рутини, займаючись зовсім іншим». Він ніколи не знає, що уготовано йому завтра.

Стерлінг зростає, долаючи труднощі.

Супутники Стерлінга – друзі і BMW F 850 GS. На байці можна легко дістатися до будь-якої точки початку сходження. Перед кожним підйомом Стерлінг бореться зі страхом висоти. При підкоренні 600-метрової скелі він зрозумів наступне: «Важливо кидати собі виклики».

Стерлінг зростає з кожним днем – він наполегливо трудиться і вчиться робити те, що йому раніше не вдавалося. Він не може без адреналіну і по-справжньому живе лише на крутих схилах, вдихаючи аромат пригод, – це стиль життя.

МИР СТЕРЛІНГА
«
Поїздки на мотоциклі схожі на підкорення вершин. І там, і там ви в своїй стихії. Ви виходите із зони комфорту і пізнаєте життя.
Стерлінг Тейлор
»

Підходящі мотоцикли.

Інші історії, які можуть вас зацікавити.

Ні дня без пригод.

Ваші пригоди починаються тут і зараз.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

Незабутні враження з Монголії.

Міжнародний турнір GS Trophy 2018 завершився, але «дух GS» продовжує жити в наших серцях.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.